1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania od pecetowca

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JaTuNaChwile, Listopad 12, 2010.

1. JaTuNaChwile

JaTuNaChwile Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam kilka pytań odnośnie xbox'a gdyż będzie to moja pierwsza konsola (zawsze na PC).
    Dodać mogę tylko że napewno kupie Xbox'a 360 ELITE

no więc tak..

1.Czy będę mógł xbox'a podłączyć do zwykłego telewizora albo monitora a nie do jakiejś plazmy gdyż starzy napewno nie pozwolą mi siedzieć pół dnia i grać na ich 5252 calowym telewizorku
    2.Jaki komplet najlepiej kupić. Chodzi mi o gry albo ile padów..
    3.Czy w każdym xboxie są inne części (procek ram) a jeśli tak to jakie warto kupić
    4.Gdzie kupić najlepiej ?? mediamarkt może być?
    5.Ile kosztuje internet na rok w xboxie
    6.I za ile taką elite opłaca się kupić 1200 zł da rade z jakąś grą ??

Za wszystkie odpowiedzi ( oprócz głupich ) dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. hariboss

hariboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Możesz podłączyć ;)
    2. Możesz kupic jakąś limitowaną wersję z grą i czasami możesz trafić z dodatkowym padem
    3. To nie komputer, wszedzie te same części, w jasperze najlepsze chłodzenie.
    4. Allegro
    5. ok. 140 zł

4. JaTuNaChwile

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no nie jestem przekonany zbytnio do allegro gdyż podobno często się zdarza że jest ban

5. canabis

canabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. hariboss

hariboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak chcesz grac przez neta, to konsola nie może być przerobiona, jak nie jest przerobiona to nie jest zbanowana.

7. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Najlepiej zrobisz jak kupisz nowego Slima. CPU i GPU jest tam na chwilę obecną w najlepszej technologii, jeśli porównać do starych wersji. A dzięki temu nie padnie tak szybko. Ew. Jaspera możesz sobie sprawić.
    Kupić możesz obojętnie gdzie. Elity za 1200zł się chyba nie opłaca już (no chyba, że to Slim).

8. JaTuNaChwile

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak ale jeśli typ mi pisze na allegro że nie zbanowana itd wchodzę a tam ban to co zrobić tracę kasę bo jak mu udowodnie

strusic daj mi ELITE i SLima ktore wedlug ciebie warto kupic :) pomysle nad tym .. dlatego nie kupuje dzisiaj nie chce kupić za przeproszeniem g.....

Edytuj posty a nie piszesz post pod postem // Pablooo88

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mówisz że 1200 zł czy da rade kupić (więc sugeruje się że tyle masz.. +/- może).
    I moje pytanie (bo nie określiłeś tego w temacie, tylko że elite) chcesz xboxa slima 250gb (potocznie nazywany też czasem elite) czy chodzi ci o zwykłego xboxa jaspera elite 120GB.
    Bo jeżeli o jaspera to za tą kwotę na pewno kupił byś już slimka. I o ile nie masz zamiaru na razie przerabiać xbox'a (bo x'a slima pewnie też kiedyś pójdzie przerobić..) to kupił bym na twoim miejscu xboxa slim 250gb.. Bądź xboxa slim 4gb i do tego dokupił bym większy dysk (bo 4GB to za mało).

10. JaTuNaChwile

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chce kupić poprostu xboxa na którym pogram sobie na necie np. w cod mw2 bez problemu.. i żeby miał powyzej 80GB dysk .. nic innego nie chce poprostu nie chce naprzykład kupować 4gb dysku bo nie jestem przekonany do tego czy później będę wiedział co wybrać... jeśli są tańsze niż 1500zł na których pogram w najnowsze gry to oczywiście nie będę wydawał całej kasy bo może nie jestem jakiś biedny ale oszczędności się przydadzą

11. Onicniepytaj

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak nie masz zamiaru przerabiać ani nic z tych rzeczy to ja na twoim miejscu brał bym xbox'a slim 250GB (bądź poczekał jeszcze do następnego roku aż ukarze się wersją xbox slim 250GB+Kinect = oczywiście sumka będzie pewnie większa niż 1200zł..).

12. JaTuNaChwile

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie chcę przerabiać :) bo uważam to jako złamianie prawa i idiotyzm ... skoro się nie ma kasy na gry to się konsoli nie kupuje ale to tylko moja opinia...

Kupię chyba ten 120gb wystarczyło by mi ale jeszcze zobaczę ;p

13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    User strusic już ci napisał że lepiej było by kupić x'a slima ja się podpinam pod jego zdanie (przeczytaj od niego komentarz w tym temacie). Dlatego też jak masz kase to bierz slimka. A nie jaspera.

I przy slimie jakby kiedyś ci się zachciało dokupić Kinecta to podłączasz go prosto do x'a bez żadnego dodatkowego okablowania czy przejściówek. A jak weźmiesz elite (jaspera) to będziesz musiał chyba przejściówki bądź okablowanie dodatkowe użyć. (nie pamiętam już dobrze czy to przejściówki tylko były czy inne okablowanie.. coś z tego chociaż)

14. JaTuNaChwile

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiesz co.. właśnie tak patrze i widzę że slime i elite mają takie same ceny.. o co chodzi?

15. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W sklepie gram.pl mają teraz fajną promocje za slima 250GB, z forza 3 i alan wake + latarka i kable hdmi. za 1049pln. Skusiłbym się na to.

A ja dałem w Tesco 1100pln za golasa miesiąc temu :(.

16. JaTuNaChwile

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wie ktoś czyu da się kupić slima z cod'em mw2 albo 1

17. canabis

canabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Taki był ich cel,by ceny pozostały niezmienione. Bierz slima.

18. Onicniepytaj

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kup xbox'a slima osobno i COD:MW1 czy tam 2 osobno. Bo pakietu Slim + COD chyba nie ma.

19. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bierz Slima, dużo cichszy od Jaspera (120gb) , mniej się grzeje, mniejszy, lżejszy, nowszy proces technologiczny. Do tego kup sobie parę gier na allegro (taki cod MW kosztuje ok. 50zł) i do zobaczenia na Livie :)

Wczytywanie...

Poleć forum