1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania od pierwszego posiadacza Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skwierczyq, Listopad 18, 2010.

1. skwierczyq

skwierczyq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Dzisiaj dostałem moją wymarzoną konsolę Xbox 360, jednak mam kilka pytań, bo po raz pierwszy widzę ową konsolę na oczy.
    1. Jak właściwie uruchomić pada (posiadam przejściówkę na monitor, do pada nabyłem nowe baterie, naciskam mały przycisk znajdujący się pod tacką xboxa i nic. Na telewizorze jeszcze jakoś udało mi się uruchomić. Czy układ baterii ma być tak samo jak znajduje się na tym ,,zbiorniczku''?
    2. Czy, aby podłączyć głośniki 2.1 potrzebuje audio adaptera, czy tylko przejściówek (RCA chich i tak dalej), jeśli tak to do jakiego portu podłącza się ją w xboxie, bo ten nad HDMI mam już zajęty przez VGA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
Wczytywanie...

Poleć forum