1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania od świerzaka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawcyb15954, Czerwiec 17, 2012.

1. pawcyb15954

pawcyb15954 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !!!
    Od niedawna jestem posiadaczem XBox 360 w wersji S. Mam kilka pytań na początek.
    1. Kupiłem XBox 360 Data transfer cable bo myślałem że jest to kabel do transmisji danych "z" i "do" Xboxa tzn. że podłącza sie go do wyciągniętego dysku i potem przez USB do kompa i komp widzi go jako pamięć zewnętrzną USB. Niestety chyba tak nie jest, bo w instrukcji tego kabelka pisze że służy on tylko do przenoszenia danych pomiędzy dyskami XBox'ów. Ponadto w instrukcji tej pisze żeby nie podłączać tego kabelka do innych urządzeń bo mogą one ulec uszkodzeniu. Jest to prawda ? Czy jest jakiś sposób żeby użyć tego kabelka żeby mieć dysk z XBoxa jako dysk USB?
    2. Co to są te bany? Zaznaczam, że mieszkam w Anglii i jestem podłączony do XBox Live w wersji podstawowej (czytaj darmowej). Konsolka nie jest przerobiona i nie zamierzam jej przerabiać bo w tym kraju można sobie spokojnie pozwolić na posiadanie oryginalnych gierek nowych albo pre-owned. Te pre-owned mają czasami jednorazowe kody do gry po sieci. Czy jak je wpisze ponownie (bo jak zakładam poprzedni posiadacz danej gierki już go wpisał) zostane właśnie zbanowany czy chodzi tu o coś innego?
    3. Jak sprawdzić poziom naładowania baterii w padzie bo gdzieś to widziałem ale za Chiny nie moge tego teraz znaleźć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze sprawdz sobie w tytule dzialu jak sie pisze swieŻak, po drugie z dysku z xboxa nie da sie zrobic pamieci przenosniej usb co do banow jest temat jak byk wszystko pisze tylko troche poszukac http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/czy-mnie-zbanuj-tu-znajdziesz-odpowiedz-ban-faq-31449/ sprawdzic baterie wystarczy wcisnac ten przycisk z logiem xboxa na padzie, i jest wskaznik baterii ale on pokazuje prawdziwie tylko wtedy jak mamy play&charge od MS

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Nie ma takiej możliwości, jedynie możesz go sformatować ale w xboxie już go nie użyjesz.
    2. BAN= uniemożliwienie grania online
    3. Naciśnij przycisk Guide (z logiem Xboxa)

Wczytywanie...

Poleć forum