1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania od świeżaka dotyczące grania na LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dejv, Grudzień 20, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dejv

Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Cześć. Mam kilka pytań odnoście przeróbki LT 3.0 oraz samego wypalania gier. Na wstępie mówię, że mam Ihas'a 124 B (sflashowanego iXtreme Burner Max) oraz Verbatimy + R DL. A więc tak:

1. Po czym mogę rozpoznać, czy mogę nagrywać grę z prędkością 2,4x lub 4x?
    2. Jak nagrywać gry XGD2 ? Czy muszę wrzucać obraz z tej gry do abgx'a 360? A dopiero potem wypalać?
    3. Czy mogę nagrać gry Arcade na płyty i grać na LT 3.0?
    4. Czy jeżeli pisze przy torrentach w nawiasie (RGH/JTAG) to znaczy że nie będzie działać na LT 3.0? A jeżeli nic nie pisze? Jak mogę sprawdzić czy gra jest przystosowana do mojej przeróbki?

Na chwilę obecną to tyle. Jestem pewien że jeszcze będę miał jakieś pytania, bo nie czuję się pewnie co do tego nagrywania :kiwi-fruit:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Jeżeli będziesz miał błędy przy nagrywaniu na płytkach MKM003 to wtedy wypalasz z prędkością 4x z włączonym OPC. Normalnie z prędkością 2.4x.
    2. Gry XGD2 nie musisz przepuszczać przez abgx, ale czasami warto, aby sprawdzić czy obraz nie jest uszkodzony. Potem normalnie wypalasz.
    3. Nie da rady na LT.
    4. Nie zadziała, to tylko dla posiadaczy JTAG/RGH. Znajdź i pobierz normalny obraz ISO gry.

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    pytaj w temacie do tego przeznaczonym

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum