1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania odnosnie Halo.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Enz0, Sierpień 23, 2012.

1. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A wiec tak z racji tego iz bedzie wychodzic Halo 4 a ja jeszcze nie zasmakowalem zadnej z czesci halo. A widzialem pare filmikow ktore mnie zachecily do sprobowania. A tutaj moje pytania. Czy wie ktos i moglby napisac po koleji wszystkie czesci Halo. I drugie pytanko czy te czesci maja cos ze soba wspolnego lepiej przechodzic od 1 do koncowej czy mozna raz pierwsza trzecia itp. I trzecie pytanko czy wszystkie czesci halo sa co-op split screen ( nie chodzi mi o multi tylko i wylacznie split tzw. podzielony ekran ). Bo z tego co wiem Halo Reach ma takowa funkcje a nie wiem jak z reszta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    1. HALO Combat evolvet - Na PC i na pierwszego xboxa
    2. HALO 2 - pierwszy xbox ale na PC tez da rade odpalic
    3. HALO 3 - XBOX 360 i kolejne tez juz na 360-szescdziesiatke
    4. HALO 3: ODST
    5. HALO REACH
    6. HALO Anniversary - Jest to remake pierwszej czesci HALO
    7. HALO WARS - gdzies pomiedzy tymi czesciami chyba po 3 albo ODST wyszlo HALO WARS, jest to strategia oparta na universum HALO

HALO 1,2,3 to jedna trylogia, REACH dzieje sie przed HALO 1, ODST jest odbiegnieciem od reszty poniewaz gramy nie Spartanami ( koksami ) tylko zwyklymi zolnierzami odzialu odst ale nie pamietam kiedy dzieje sie historia ktora jest bardziej mroczniejsza

Mam nadzieje ze pomoglem ;)

1 osoba to lubi.
  4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Dziekuje bardzo za pomoc zabieram sie za sciaganie ; ).

Wczytywanie...

Poleć forum