1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania odnośnie konsoli Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rook96, Listopad 16, 2012.

1. rook96

rook96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam do Was parę pytań, które mnie trapią.

1.Czy konsole xbox 360 trzeba w jakiś sposób ulepszać jak pc'ta?

2.Czy opłaca się nabyć konsole z tej aukcji? - KONSOLA XBOX`360 + LT3.0 XGD3 OK :) GWARANCJA !!! (2794860433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    może się ktoś orientuje?

3.Czy da się to przerobić? - bo jakby nie patrzeć skoro wolę kupić xbox za 250, niż ulepszyć pc za 2500zl tzn. że za bogaty nie jestem.

4.Oraz czy dokupienie przedmiotów, których nie ma przy tej konsoli z aukcji nie wyniesie drożej niż 100 zl?

Bardzo proszę o odpowiedź i jak to mówią: z góry dzięki =).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    1. Nie trzeba, gry pod konsole są robione tak aby śmigały przy 30 klatkach na sek. (bez zwiech).

2. Nie opłaca się szukaj czegoś nie od masowych sprzedaży, lecz pojedynczych. Szukaj konsoli Jasper lub Slim (one się nie psują).

3. Da się przerobić konsole (jeżeli chodzi Ci o piraty), ładujesz tam LT np. 3.0 za 50zł na giełdzie, bądź serwisie i gry po 15zł (też giełda lub ********) chociaż tego nie polecam, ale jak tam chcesz (-; .

4. Zależy jakich i od kogo.

Pozdrawiam, Malan.

4. rook96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadając tylko 450zł , dam radę kupić sprawną i przerobioną konsole, na której będą działały gry typu as3 (itp.)?

5. Malan

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Hmm... myślę, że da radę. Poluj na allegro, tablicy, tutaj na forum w "Giełda", bądź GameTrade. Ja na giełdzie w Krakowie (2 tyg. temu) widziałem Jaspery po 400zł z jednym padem i kartą pamięci 256MB (niestety bez dysku twardego). Pamiętaj do tej kwoty to szukaj jaspera, bo slima raczej nie kupisz a jak już to 4GB (był kiedys taki za 450 na tablicy). Co do przeróbki to najlepiej LT 3.0 (najnowsza).

6. rook96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A o czymś powinienem pamiętać oprócz tego, że "Jasper" oglądając ogłoszenia? Trudno jest mi inaczej zadać pytanie, gdyż w tym temacie jestem kompletnym laikiem ..

7. Malan

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Też byłem typowym laikiem i raczej nadal nim jestem. Rozumiem, że chodzi Ci o to czym się kierować tak ? Pytaj sprzedawce jaką ma płytę Xbox jak odpisze Jasper to wiesz co robić (-; . Jeżeli chcesz być oszczędny to weź pod uwagę przeróbkę, na pewno będzie to uwzględnione w opisie aukcji będzie pisać coś typu "LT 2.0" lub "LT 3.0", dobrze by było gdyby konsola miała dysk chociażby 20GB ponieważ konsola mniej zużywa napęd, mniej hałasuje. Daje Ci tu linka jak rozpoznać jaspera (mam nadzieje że za to mnie nie powieszą) Xbox 360: Jak rozpoznać Jaspera? (X360) - Gamikaze - aktualności ze świata gier (-; .

Pozdrawiam.

8. rook96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jeśli data w opisie to data produkcji to to jest Jasper.

10. rook96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tzn. na tym nadruku z tyłu xbox'a jest napisane chyba 2010.03.12 , ale także 14.2A, co ze strony podanej przez kolegę wyżej wynika, że jest to Falcon.

Chyba, że ten Arcade nie jest taki zły?
    Jest tu napisane tak : "KONSOLKI POSIADAJĄ (ZMODYFIKOWANY) UKŁAD CHŁODZENIA ORAZ WYMIENIONE PASTY NA NOWE DZIĘKI TEMU NIE GROZI IM ŻADNA USTERKA ZWIĄZANA Z PRZEGRZANIEM !!!"
    Chociaż osobiście nie wiem co o tym myśleć, gdyż się na tym nigdy nie znałem.

chyba ze cos z tego ?

http://allegro.pl/xbox-360-elite-bdb-i2782844895.html
    http://allegro.pl/xbox-360-slim-lt-3-0-14719-gwar-6msc-wi-fi-i2797846014.html
    http://allegro.pl/xbox-360-arcade-jasper-lt-3-0-bez-bana-gwar-6msc-i2798847502.html

11. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    12.1A= jasper. W falcony nie warto sie cis.
    Takze albo jasper, albo slim.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum