Pytania odnosnie LT 3,0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Mam pytanie, czysta formalność. Aktualnie mam dasha 2.0.14699.0, czy po aktualizacji do nowego 14799 z płyty LT pozostanie bez zmian czy trzeba się liczyć z cichą aktualizacją? Dodam, że konsola tylko offline.
Nic się nie stanie na 100%.
 

SmutnyJoe

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pytanie odnośnie grania przez live/aktualizacji. Czy podłączając konsolę do live i aktualizując lub grając w Skyrim z dubbingiem PL (zmodyfikowanego) konsola zostanie zbanowana?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
nie
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie grania przez live/aktualizacji. Czy podłączając konsolę do live i aktualizując lub grając w Skyrim z dubbingiem PL (zmodyfikowanego) konsola zostanie zbanowana?
Na pewno nie od razu, ale zawsze istnieje ryzyko bana.
 

SmutnyJoe

Świeżak
Świeżak
Na pewno nie od razu, ale zawsze istnieje ryzyko bana.
Dodam, że mam LT 3.0, jeśli to coś zmienia. Jest inny sposób, żeby mieć uaktualnione gry? Pytam się orientacyjnie, uaktualnienia czasem dużo denerwujących bugów łatają.
 

mlodinho10

Użytkownik
Użytkownik
Dopinam się o pytanie z LT, bo łączy się również z LT 3.0.

Mam konsolę z Lite-one 78450c. Flash LT 2.0. Gry XGD2 nagrane normalnie, XGD3 nagrywane metodą trunscate (opcja w imgburn, pierwsze poradniki, które wyszły przy premierze Forzy 4), a więc nie IHASEM. Do dasha 13599 wszystko chodziło wyśmienicie po za Forzą 4, która wywalała komunikat o błędzie płyty. Wszelkie inne gry XGD3 działały wyśmienicie. Zrobiłem upa do 14719, bo potrzebowałem ściągnąć DLC do PESa i wolałem zrobić up dasha z pendrive niż z live. Gry XGD2 działają po zmianie bardzo dobrze. NBA 2k12 nie chciało odpalić za 1 razem, wyłączyłem konsolę, włączyłem i działało. Dziś sprawdzam i żadna gra XGD3 nie działa - do live niepodłączony. Teraz tak: czy metoda z mp3 u mnie zadziała ? Próbowałem odpalić mp3 z pendrive, potem włączyć grę, ale błąd o nieobsługiwanej płycie - coś źle robię ? Podobnie z TU. Wgrałem najnowsze TU na pendrive dla Batmana AC czy NBA 2k12 i gry nie startują (TU wgrałem na 100% dobrze, bo robiłem to już parę razy).

1) Czy jest możliwość odpalenia gier XGD3 na LT2.0 ? Załóżmy, że załatwię IHASA i nagram XGD3 ponownie - polecą te gry na LT 2.0 ?
2) Załóżmy, że pkt 1) dajecie odpowiedź negatywną. Upam soft do LT 3.0 to rozumiem, że wszystko będzie latać, ale czy stare gry XGD2 muszę nagrywać od początku ? Są te kopie w takim przypadku bezużyteczne ?
3) Jeśli upam soft do LT 3.0 to rozumiem, że zwykła nagrywarka jest bezużyteczna, bo wymagany do LT 3.0 jest IHAS tak ?

Przeglądałem forum, ale się już totalnie gubię i ten wpis mnie zaintrygował "Pod LT 3.0 tylko nie zainstalujesz gry nagranej zwykłą nagrywarką."
Czyli jak wgrałbym LT3.0 to moje wszystkie gry by działały - łącznie z XGD3 - tylko nie dałoby się ich instalować na HDD ? Ja dysku i tak nie posiadam, a wszystkie gry ZAWSZE nagrywałem po dokładnym skanie w ABGX360 zwykłą nagrywarką.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No wiec tak:

1. Z coraz to nowszymi aktualizacjami dashboardu, nagrywarka LiteON iHAS jest coraz bardziej wymagana.
Sądzę, że takie wyjście nie ma sensu, marnujesz w ten sposób płytki, bo kupno iHASA + wgranie LT3.0 Cię nie ominie.
Nagrywanie gier pod LT2.0 przy najnowszych aktualizacjach nie ma sensu, bo wystarczy, że M$ wyda kolejną wersję dashboarda i nagrana gra staje się bezużyteczna.

2. Wszystkie kopie XGD2, bez względu czy wave15 czy wave4, będą działać.

3. Gdybyś wgrał LT3.0 zwykłą nagrywarką XGD3 nagrasz, ale nie kompletne.
Są różne magiczne tricki z empetrójkami itd, ale M$ powoli zaczyna wszystko łatać i tricki przestają być magiczne.


Wniosek: wgraj LT3.0, kup LiteON iHAS 124B z wgranym FW od c4eva pod płytki Verbatim i nagrywaj i graj ile tylko możesz.
Jest to najlepsze, najpraktyczniejsze i najbardziej opłacalne ( nie marnujesz tyle płytek ) wyjście.
 

Tofu212

Banned
taki mały fix
No wiec tak:

1. Z coraz to nowszymi aktualizacjami dashboardu, nagrywarka LiteON iHAS jest coraz bardziej wymagana.
Sądzę, że takie wyjście nie ma sensu, marnujesz w ten sposób płytki, bo kupno iHASA + wgranie LT3.0 Cię nie ominie.
Nagrywanie gier pod LT2.0 przy najnowszych aktualizacjach nie ma sensu, bo wystarczy, że M$ wyda kolejną wersję dashboarda i nagrana gra staje się bezużyteczna.
już jest wymaga do dirta i dogmy , na truncated nie ruszy.
całe zabezpieczenie ms to tylko nowsza wersja topologi ihas tu też nie pomoże trzeba nagrać od nowa tylko xgd3 , xgd2 zawsze działa.

2. Wszystkie kopie XGD2, bez względu czy wave15 czy wave4, będą działać
owszem ale ma tu znaczenie lt .bo trzeba użyć programu do redukcji wave i się troszke pokombinować

3. Gdybyś wgrał LT3.0 zwykłą nagrywarką XGD3 nagrasz, ale nie kompletne.
Są różne magiczne tricki z empetrójkami itd, ale M$ powoli zaczyna wszystko łatać i tricki przestają być magiczne.
już nie jest magiczna na dogme i dirta. xgd3 inne tak.


Wniosek: wgraj LT3.0, kup LiteON iHAS 124B z wgranym FW od c4eva pod płytki Verbatim i nagrywaj i graj ile tylko możesz.
Jest to najlepsze, najpraktyczniejsze i najbardziej opłacalne ( nie marnujesz tyle płytek ) wyjście.
ihas owszem soft sobie możesz dobrać jaki chcesz kwestia dobrego dobrania id do softu ihasa+lt max
 

mlodinho10

Użytkownik
Użytkownik
Skoro moje stare XGD2 będą działać (szkoda by ich było) to wgrywam LT 3.0

Update: Wgrałem LT 3.0. Gry XGD2 działają bezproblemowo. Wspomniane już kopie XGD3 nie - NBA 2k12 ma wgrany TU i nie rusza. Rozumiem, że XGD3 ruszy tylko jak od nowa nagram je tą metodą z forumowego poradnika (http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/) bez względu na nagrywarkę (?), ale nie będzie się dało ich zainstalować na dysku itp. - pomijam w tej chwili IHASA, bo na tym lata wszystko. Jak wspominam swoje XGD3 nagrywałem pierwszą metodą, gdzie nie grzebało się w imgburn, nie ustawiało booktype itp. - skanowałem tylko gry w abgx i jak były zielone to imgburn i opcja truncate.

Ja wiem, że najlepiej kupić IHAS-a, ale pytam również w imieniu kumpli - właściwie to ja na osiedlu ogarniam sprawy klocka, ale trochę zapuściłem swoją wiedzę.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
mam obraz prototype 2 i w abgxie mam na zolto verification failed,nie ma tej gry w bazie danych abgxa i nie zrobi autofix,czy pojdzie to na lt 3.0 czy szukac obrazu ktory caly bedzie na zielono??
 

Tofu212

Banned
jak masz topology zostało dodane. i jest na zielono to będzie działać. pamietaj abgx360 na ustawieniu autofix level 3
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
ok za chwile sprobuje
 

Inari

Świeżak
Świeżak
Witam C: Ma może ktoś rozeznanie czy M$ znalazło już "rozwiązanie" na LT 3.0?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ludzie grają na LT online więc nie. I wątpię że coś się zmieni

Wysłane z Xperia U by Taptalk
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wątpię, aby na koniec tej generacji znowu zrobili jakąś falę banów.. Teraz to im głównie zależy na XO :)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam C: Ma może ktoś rozeznanie czy M$ znalazło już "rozwiązanie" na LT 3.0?
Znalazło takie że człowiek o nicku commodore forever (c4eva) to bardzo dobry chłop i dzięki jemu sofcikowi mają kilkukrotnie większy obrót na sprzedaży Golda do XBL ;-)
Ostrożnie korzystać, nie grać w title przed premierą i będzie bez bana.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom