1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania odnosnie nagrywania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marian19901, Listopad 4, 2013.

1. marian19901

marian19901 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otoz mam xboxa z lt 2.0 chciałem nagrać gre pes 2014 na płycie tdk dl dvd+r ale niestety dolatuje do 49% i wyskakuje blad scsi 0x02 ;/
    posiadam nagrywarke ihas 124-04 DU , kupiłem nagrywarke na allegro i niby pisało ze jest wgrany soft pod nagrywanie na xboxa i otoz moje pytania :

1.Jak moge sprawdzic czy wg mam wgrany soft do tego napedu
    2.jak ustawic imgburn pod ta nagrywarke ??
    3.Moge wg nagrywac na tdk ?? kupowalem w media markt te plyty wiec chyba oryginalne sa ...\
    4.Dlaczego dochodzi mi tylko do 49 % ??
    5. Moge wgrać jakis inny soft do tego napedu zeby mozna bylo latwiej nagrywac ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Sprawdź na płytach verbatim. Ja ostatnio nagrywalem na jakiś płytach po 3 zł i kilka gier się nagralo. Później 10 płyt źle się nagralo, wróciłem na verbatim i wszystko ok.

Wysłane z Galaxy S+

4. marian19901

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mozna jakos sprawdzic cos z ta moja nagrywarka ?? czy mozna ja jakos sfleszowac albo sprawdzic czy cos wg zostalo do niej wgrane ??

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Sprawdź czy ten twój ihas obsługuje playload tool. Jeśli tak to kup do tego verbatim, poszukaj poradnik na forum i sprobuje wypalić.

Wysłane z Galaxy S+

6. covboy24

covboy24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam to samo na iHAS 124-19B 49% weryfikacja i error a na nagrywałem juz kilkoma płytami i nic

7. marian19901

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupiłem dzisiaj verbatima i nagrywanie doleciało do konca lecz wyskoczylo mi przy weryfikacji :
    17:54:43 Failed to Read Sector 2129845 - Reason: L-EC Uncorrectable Error
    burnermax 0.15 widzi mi naped i mam go wlaczonego przy nagrywaniu

anulowalem dalszy postep tej weryfikacji i o dziwo gra działa .... hmmmm ale wole jakby mi to nie wyskakiwalo tylko za kazdym razem byl succes

Sprawdziłem płyte esperanza no i nie działa ;/ mozna jakos wgrywac id do napedu do danej plyty ??

Wczytywanie...

Poleć forum