Pytania odnośnie nagrywarki i nagrywania gier na lt 3.0

arex982

Świeżak
Świeżak
Witajcie,
Planuje wysłać do przeróbki mojego xboxa.
Chce go przerobić na najnowszy dash i lt 3.0.
Aby nagrać takie gry jak http://xboxforum.pl/iso-10/fifa-14-pal-2013-xbox360-srt-176699/ czy GTA V, będę potrzebował nowej nagrywarki z iHAS.
Mógłby ktoś dać link do aukcji na allegro gdzie kupie odpowiednia nagrywarke aby była po podłączeniu gotowa do nagrywania, cos obiło mi się ze trzeba modulować tą nagrywarke - O co chodzi tu dokładnie.
Można nagrywać pod XGD3 zwykłą nagrywarką ? aby gra odpalała się na Lt 3.0? i najnowszym Dash ( tu zależny mi na fifie 14 czy GTA V)

Posiadam aktualnie lt 2.0 i gry są na XGD2 czy one będą "chodzić" po przerobieniu na lt 3.0 ? z najnowszym dash-em ?
 

Jurri

Użytkownik
Użytkownik
Gry nagrywane zwykłą nagrywarką będą działać, moje działają, ale nagrywają one obraz gry w 97%. Gta działa, fifa też, ale nie jestem pewnien czy jak się podłączysz do neta to czy nie dostaniesz bana.
 

arex982

Świeżak
Świeżak
Ale bede musiał swoją nagrywarke jakoś modulować?
Jakis Ixtreme Burner Max czy coś?

Nie mam zamiaru podłączać się pod internet.
 

Jurri

Użytkownik
Użytkownik
Burner max to jest soft, który trzea wgrać do ihasa ale można to zrobić samemu. Jeżeli nie masz zamiaru się podłączać do neta to nie widzę jakiejś potrzeby kupna nagrywarki, zwykła komputerowa powinna starczyć. Chyba że chcesz grać w Forze 4 to wtedy tylko ihas :)
 

arex982

Świeżak
Świeżak
Do zainstalowania gry XGD3 na dysku na LT 3.0 z Dash'em wyższym od 13604 potrzebujesz:
nagrywarki Liteon iHAS x24B (x-cyfra od 1 do 6) z wgranym LT MAX oraz płyty Verbartim DVD+R DL lub jakiejkolwiek inną płytę DVD+R DL oraz zmodyfikowane FW pod ten nośnik iXtreme burner max firmwares już jest! - post #278

Przy Dash'u niższym lub równym 13604 możesz instalować gry XGD3 nagrane zwykłą nagrywarką, jednakże gra może się zacinać.
Czy gry nagrane zwykła nagrywarką na lt 3.0 na najnowszym Dashu czyli teraz 16xxx (bodajże) będzie się zacinać? i czy odpalą się bo trochę ten poradnik wprowadził mnie w błąd.
 

Jurri

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrywam zwykłą nagrywarką i gram normalnie we wszystkie kopie, lecz haczyk jest taki że nie możesz ich instalować na dysk bo nie będą działać.
 

Do góry Bottom