1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania odnosnie podłączenia do XBL

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Termos, Grudzień 29, 2009.

1. Termos

Termos Guest

Witam
    Nosi mnie zeby podłączyć się znów so xbl. Mam nową elite, iextreme 1.6, nigdy jeszcze nie podłączana. mam nadzieję że szybko bana nie złapię, ale w związku z tym szukam rady.
    Czy załozyć konto na stronie internetowej, a potem tylko zalogować się na konsoli, czy też zakładać konto z poziomu konsoli, gdzie w czasie zakładania mogliby "przeczesać" konsolę ?
    mam na dysku gry w które grałem przed premierami. czy pozstawić jak jest, czy też sformatować dysk przed podłączeniem, celem usunięcia wszelkich informacji?
    jak myslicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jaki masz problem? podłączaj i graj jak się uda ,albo nigdy nie podłączaj i nie graj prza XBL wtedy to będzie jakbyś miał konsole bez RJ-45 :)

4. Termos

Termos Guest

Ech.. Liczę się z banem, jedynie chcę postarać sieby jak najdłużej go uniknąć, a nie dostać na "dzień dobry". Pojmujesz?

5. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co za pytania wogóle. Jeżeli Cię złapią to itak dostaniesz bana. To nie ważne czy teraz masz gry w które kiedyś grałeś przed premierą. Proste : gra na przeróbce = prędzej czy później BAN. Lepiej poczekaj na nowe iXtreme, który będzie nie wykrywalny, i jeśli już to wtedy sobie pograj.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Powiem ci tak ja zagrałem tylko około 5 razy na xbl na piratach i w poniedziałek gdy podłączyłem konsole do xbl po jakiś 2 miesiącach dostałem bana no i teraz męczę się z odblokowaniem dysku, więc naprawdę nie warto.

7. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax

Domyślam się, że masz litka. Jeśli tak, to albo poczekaj sobie na LT (nie wiadomo ile), albo jedź na 1.61, a na każdą aktualizację wgrywaj oryginalne fw (chociaż nie jestem pewien czy ta sztuczka działa na lite-onach). A najlepiej to wogóle się do net'a nie podłączaj (i nie aktualizuj) bo od kiedy jest ten skrypt na banowanie... eh szkoda słów. Przed wakacjami to było granie, miałem wtedy kolekcje pirackich gier ( teraz dalej mam ale wogóle nie podłączam konsoli), grałem codziennie on-line i bana nie załapałem. Teraz wiadomo tylko tyle że Micro(big)$hit banuje po fw w napędzie, na 100% podczas updatów online, a do grania w sieci to chyba też.

Co do dysku to powiem ci jedno:

Jeśli nie ustawiałeś sobie daty w xboxie ( bo offline po odłączeniu data się zeruje) to cały czas masz 2005 coś tam coś tam. Wtedy nie masz się co martwić. Najlepiej sprawdź achiwy z tych gier co grałeś przed premierą i sprawdź daty tych achiwów. A dalej to wiadomo.

A poza tym ciesze się, że nie ryzykowałem banem bo niedawno dostałem e74, kupiłem tylko plomby i niedługo wysyłam go do m$ z oryginalnym fw.

pozdro;)

8. goodbye

goodbye Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jesli mam nieprzerobionego to jest mniejsza szansa na bana?

9. goodbye

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co wogule trzeba zrobic zeby miec usluge life? i czy moglbym grac z kimkolwiek kogo nieznam sieciowo w gta 4?

10. kris_kjk

kris_kjk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nie jest przerobiona to nie będzie BAN-a ...

11. goodbye

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki a na moje 2 pytanie byl bys w stanie odp?

12. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    @goodbye
    Powinieś miec taki oto kabelek:
    Podłączasz go do Modemu lub do Routera bez tego się nie obejdzie, jeżeli będzie dobrze podłaczony i konsolka będzie łączyc się z netem, to w tedy od razu robisz na konsolce konto,jeżeli konsolka jest nowa powinieneś miec 3 miesiące darmowego neta, jeżeli była odkupywana od kogoś to nie wiem. Mam nadzieje, że pomogłem.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum