1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania odnośnie przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fen1x, Styczeń 1, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fen1x

fen1x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    Witam, mam tutaj parę pytań. Byłbym wdzięczny za szybkie udzielenie odpowiedzi. :)

1. Czy do wypalania płyt potrzebna jest koniecznie nagrywarka iHAS? - jest niby na Allegro iHAS124-19 rev.b czy jakoś tak za 109 złotych. Aktualnie lecę na Lite-On DVDRW LH-20A1S ATA i nie wiem czy potrzebny mi jeszcze iHAS. Nagrywarka obsługuje DVD+R DL. Podobno do gry na xbl lepiej mieć ihasa
    2. Przeróbka LT 3.0 czy RGH? Zależy mi na grze online, z RGH wyłapię od razu bana?
    3. Macie do polecenia jakąś osobę/firmę w Warszawie, która zna się na przeróbce XBOX'ów? Szukałem na Allegro ale te ogłoszenia wyglądają co najmniej kiczowato, jestem estetą i trochę cięzko mi zaufać komuś, kogo ogłoszenie wygląda jak psu z gardła wyjęte :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Znajdziesz wszystko na forum. Użyj szukajki :)//Laki88

Wczytywanie...
Status Tematu: