1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania odnośnie zakupu xbox'a.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matemoniusz, Luty 6, 2012.

1. Matemoniusz

Matemoniusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Poważnie zastanawiam się nad kupnem używanej przerobionej konsoli i postanowiłem zaglądnąć na to forum. Sporo czytałem na temat płyt głównych oraz przeróbce. Otóż mam jeszcze kilka pytań:

1. Czy dla posiadacza zwykłej nagrywarki opłaca kupować się xbox'a z lt 2.0 czy 3.0? (Chodzi mi o nagrywanie gier)
    2. Czy na lt 2.0 zagram wszystkie najnowsze tytuły oraz gry które wyjdą np. pod koniec 2012r?
    3. Czy waszym zdaniem cena 500-650zł za 2/3-letnią konsole z 20GB dyskiem lub bez, z lt 2.0/3.0, płytą jasper oraz pełnym okablowaniem +pad to dobra cena?

Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    1.na 3.0 musisz miec ihasa inaczej nie zainstalujesz gry na dysk i nie pograsz na livie
    2.nie pograsz
    3.500 dobra cena

4. Matemoniusz

Matemoniusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha, dzięki.
    Czyli jak będę nagrywał gry zwykłą nagrywarka to będę musiał grac prosto z płyty? Bo na live mi aż tak nie zależy ze względu na ryzyko dostania bana.

Wczytywanie...

Poleć forum