1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania osoby chcącej kupić Xboxa 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez greex1, Czerwiec 6, 2012.

1. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam zamiar kupić Xboxa 360 i mam kilka pytań:

1. Czy opłaca się kupić tą konsolkę? XBOX 360 ARCADE KONSOLA W EXTRA CENIE 189`PLN (2387152445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiście dokupiłbym pada, okablowanie. W opisie pisze, że wszystko ok, konsola nie zbanowana, a o wygląd raczej mi nie chodzi, mogą być rysy.
    2. Ile kosztuje Xbox Live i w jaki sposób się łączy z netem? Bezprzewodowo?
    3. Jeżeli będę grał na piratach offline, a na oryginalnych przez live to jak z banem wtedy jest?
    4. Da się podłączyć do normalnego telewizora? Nie żadne HDMI itp. - znajomi mówią, że only HDMI.
    5. Jak ogólnie jest z konsolą - nie ma lagów itp. w grach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1. nie
    2. 25zł za miesiąc, 40zł za 3miesiące, im więcej tym taniej wychodzi, slim ma wifi, fat albo ethernet albo trzeba dokupić adapter wifi
    3. możesz dostać
    4. można
    5. nie ma

Wczytywanie...

Poleć forum