1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania początkującego z różnych beczek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Artur Słomowski, Październik 1, 2011.

1. Artur Słomowski

Artur Słomowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam konsole od paru dni i bardzo sie z niej ciesze (Red dead redemption i dante inferno pokazuje klasa). Ale w mojej głowie zrodziło się pare pytań na jej temat. Moze zaczne od początku.

1. Czy jeżeli mam przeróbke (a mam LT 1.9) to moge grać online na piratach?
    2. Ile kosztuje usługa Xbox Live?
    3. Teraz gram na starym telewizorze przez wejście scart. Mam problem z czionką, jest bardzo drobna, mozna cos z tym zrobic?
    4. Jeżeli nie można, to czy jeżeli podepne konsole pod monitor od kompa (crt) to czcionka będzie już normalna? Mam opcje zrobic to poprzez przejściokwe Dvi na hdmi.
    5 Nie mam dysku twardego w konsoli, czy jest opcja włożyć pendrive 8gb i na nim trzymać gre? Chodzi mi konkretnie o fallout new vegas, bo chciałbym zainstalowac spolszczenie.
    6. Jak wygląda teraz sprawa z banami? Czytałem troche na ten temat, ale wiele wątków jest troche starych i zastanawiam sie czy cos sie zmeiniło?
    7. Czy na przeróbce moge ściągnąć sobie jakieś demo z xbl bez zadnego ryzyka?

Mam nadzieje ze jakiś cieprliwy i dobroduszny człowiek, pomoże takiemu Laikowi pc'etowemu jak ja w temacie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    1.Z tego co wiem to nie jest tak bezpieczny jak na lt+1.91 (wieksze szanse masz na bana)
    2.60 zł na 3 miesiace na portalu aukcyjnym
    5.Jest taka możliwość ( instalujesz gre tak jak na dysku )
    6.Na bana nie ma reguły:)
    7.Bez ryzyka raczej nie.ogolnie nie polecam

4. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    1. Zawsze możesz grać na piratach, i miej pewność, że grając online na piratach dostaniesz bana, czy to będzie za tydzień, za miesiąc czy za rok. To jest jak w banku. :)
    2. Różne są abonamenty, poszukaj zdrapek w sklepach.
    3. Raczej nie, też miałem ten problem na LCD 32 cale grając na zwykłym kablu, po przejściu na HDMI i TV FULL HD problemu nie ma.
    4. Spróbuj, nic nie stoi chyba na przeszkodzie.
    5. Nie wiem. Ale chyba tak.
    6. Nic się nie zmieniło, jeśli dostaniesz ban na konsolę to kaplica.
    7. Nic nie stoi na przeszkodzie.

5. Baba

Baba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Konto gold na rok można kupić w internecie już za 130 zł.

6. okumura

okumura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    3. Jeżeli masz monitor do kompa z wejściem HDMI to nie ma problemu wystarczy podłączyć do niego xbox-a zależy jeszcze czy monitor obsługuje 1080p bo na niższych rozdzielczościach będziesz miał kiepska grafikę :p

7. Artur Słomowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ban rozumiem na xbl a nie na cala konsole?

8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    ban na konsole :) Spokojnie raczej już nie banują tylko mają często aktualizacje. Wiedzą że z piractwem nie wygrają, to stosują aktualizacje.
    I wtedy trzeba czekać na nowe lt więc to zniechęca :p

9. Artur Słomowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiec podsumowując. Moge grac w nieoryginalna fife 11, przez xbl o ile wykupie abonament. Problem jest taki ze moge dostac, bana dzieki ktoremu już nie zagram w zadna gre. Ani oryginalna ani nie oryginalna, tak w multi jak i w singlu. Mam racje?

10. jacop96

jacop96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ban jest tylko na XBL. Po singlu można śmigać we wszystko.

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Bana dostajesz tylko na multi , konsola normalnie działa , w singlu możesz grać skąd ty takie głupoty wyczaiłeś że po banie nie można grać na singlu , a bana się dostaje za przeróbkę możesz mieć nawet oryginalną grę , a i tak możesz dostać bana

edit:
    Kolega up był szybszy :p

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajnie by było, jak byś mu napisał jak podłączyć dzwięk. Jeżeli ma monitor crt, to gdzie tam masz hdmi i 1080p? sexpert-.- ;O

KLIK!

Tą końcóweczkę zdejmujesz śrubokrętem (podważasz) i na lajcie chinchami dzwięk leci. Chyba, że masz głośniki w monitorze.

Kolego, puść sobie video hdmi-dvi. Dzwięk starym kablem SCART - albo go zdemontujesz (tą osłonkę)

Wczytywanie...

Poleć forum