1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania powracającego do stajni M$

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tycior, Luty 21, 2016.

1. Tycior

Tycior Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesie
    Witam!
    Na początku pokrótce opisze swoją sytuację.
    W 2008r kupiłem Xboxa Arcade bodajże falcon wtedy jeszcze. Kupiłem go tylko dla jednej gry - GTA IV, ze względu na to, że mój ówczesny PC nie był w stanie tej gry odpalić. Po miesiącu Xbox poszedł do żyda a ja kupiłem nowy komputer. W 2013 zakupiłem Playstation 3 a w 2014 Playstation 4. PS4 bardzo mnie zawiodło, ogólnie obecna generacja to cyrk na kółkach według mnie. W związku z tym naszła mnie myśl, aby ponownie zakupić X360 (nie, nie chce xOne). Koszt myślę niewielki a i biblioteka niemała. Mam kilka pytań:

1. Do jakiej ceny szukać konsoli (moje preferencje to Slim minimum 250GB i dwa pady) tak, aby nie dać się wrobić w chorą cene u jakiegoś Janusza. Ile realnie na dziś dzień jest wart taki zestaw?
    2. No i tu mam też dylemat. Skoro Jasper i Slim są praktycznie bezawaryjne to obojętne którą wezme?
    3. Tak, wiem że to wróżenie z fusów, ale ile jeszcze pociągnie XLive na 360? Są jakieś plotki,przecieki? Nie będę przerabiać konsoli, bo gry teraz tanie jak barszcz więc chciałbym coś online popykać

Z góry dzięki za informacje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1881
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Wydaje mi się, że przedział tak 400-500. Oczywiście konsola z 250GB + 2 pady bez gier ;)
    2. Tak obojętne, choć ja bym wybrała slima z racji tego, że jest to nowsza konsola i powinna dłużej pociągnąć.
    3. Swego czasu były plotki, że w tym roku miałoby być koniec xbl dla x360, ale to tylko bujdy, nie zapowiada się w ogóle na to ;) Tego nie przewidzisz.

Tycior lubi to.
  4. Tycior

Tycior Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesie
    1. Też właśnie obstawiałem taką cenę. Trochę śmieszą mnie zestawy po 1000PLN na allegro, no ale mamy wolny rynek :D
    2. Ponoć slim jest cichszy niż jasper? Nie ukrywam że jeśli to prawda to wybiorę SLIM
    3. Dobrze by było jakby jeszcze rok/dwa żył :smuggrin: z tego co wiem dla xbox classic późno wyłączyli.

Dzięki Ci wielkie za informacje ;)

Wczytywanie...

Poleć forum