1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania prosze o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spraco, Listopad 7, 2012.

1. spraco

spraco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jeśli kupie konsole jasper arcade bez dysku

1to czy można sobie pendrive jako dysk podłączyć? bo sprzedawca sprzedał dysk osobno i czy taki pendrive bd dobrze odczytywał gry? nie będzie zwiech?

2drugie pytanie jeśli konsola jest przerobiona ixtreme 1.6 ten jasper i nie ma koleś pliku bin itp to normalnie satą sobie wyciagne bo już napęd jest przerobiony tak?

3W jakich sklepach oprócz allegro można kupić kabel taki, ten no od xbox 360,żeby minitor podłączyć? np w sklepie z radiami cb taki ze sprzętem rózne wtyki itp powinien być?

4Czy gry XGD2 mogę nagrać nagrywarką bez ihasa i bd działać poprawnie?

5Czy do gier XGD3 jest wymagany ihas nadal?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    1 Tak powinien dzialac bez zarzutow 2 z tego co wiem to tak 3 w sklepach z rtv lub jakims sklepie z konsolami 4 tak bedzie dzialalo poprawnie 5 Tak jest wymagany

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Co do 1 to pendrive działa trochę wolniej niż HDD. I właśnie z tego powodu nie można na nim instalować tekstur HD itp.
    A co do 5 to większość będzie działała ale tylko z płyty. A Cześć nie pójdzie w ogóle. Polecam zaopatrzyć się w ihas

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. spraco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    panowie mam takie pytanie czy dobra jest taka data konsoli

1 jest to jasper ale predzej arcade jasper i data wychodzi na to,że była w 2011 roku kupiona bo tak zapewnia sprzedawca więc jasper 2011 dobra to płyta?
    2 ale jak tekstury to jeżeli dana gra bedzie wymagała tak? bo np takie gta itp to na pendrive sie zainstalują?

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Pytania prosze o pomoc

Pytaj się sprzedawcy o date produkcji konsoli,a nie o date kupna.
    Mfr date.
    Jeżeli to Jasper to jest ok.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

7. spraco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no właśnie on napisał,ze kupił konsole na zeszłą gwiazdkę czyli wypada 2011 rok jak kupił jeśli to jasper to chociaż tyle,że jasper co nie?

nie było sensu pakowania się w falcona był fajny falcon 60gb jak niby nówka no zadbany ale to falcon to wolałem 150zł dołożyć i wziaść jaspera ale bez dysku bo dysk sprzedał.Pomału się dysk itp dokupi ale jak już jasper to bd okey tak?

8. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    tak jasper to najlepsza mozliwa plyta wyprodukowany napewno jest on 2009 roku lub pozniej

9. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Pytania prosze o pomoc

Kupię Xenon z 2006roku a potem powiem że jest ok bo przecież kupiłem w 2011 :-D
    Data kupna jest nic nie warta.date produkcji masz mieć.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum