Pytania przed kupnem X1

Dawidzior

Świeżak
Świeżak
1. Ile teraz właściwie jest miejsca na gry w wersji 500GG? Widziałem różne dane na różnych stronach i nie jestem pewny jak jest naprawdę.
2. Widziałem temat na forum, że sformatowanego dysku zewnętrznego Windows nie widzi pod pc. Czy coś się w tej kwestii zmieniło po aktualizacjach?
3. Czy są jakieś regiony, że np. Nie można grać online z osobami z różnych krajów, że poszczególne regiony mają swoje serwery?
4. Czy w tym najzwyklejszym headsecie można wyciszyć głos jakimś przyciskiem?
5. Czy po jakimś czasie w grach typu battlefield 4, cod (obojętnie który, chodzi mi tylko o zombie), battlefront serwery będą świecić pustkami?
6. Jak wygląda tryb online w forzie 6? Wszyscy mają odblokowane wszystkie samochody, czy ma się jakiś profil online czy to jest łączone z trybem kariery?
7. Jak z kulturą osobistą grając z randomami? Dużo jest wyzywających dzieci i toksycznych graczy?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Dysk 500 ma dokładnie 364GB wolnej przestrzeni.
2. Nie wiem
3. Są regiony, ale możesz grać z każdym.
4. Tak, da się. Jest specjalny przycisk do wyciszenia.
5. Póki co ludzie w to grają, więc spokojnie jeszcze nie ten czas i nie ta pora. To jest normalne, że po iluś latach serwery świecą pustką.
6. Nie wiem.
7. Wszystko zależy na kogo trafisz, przecież to jest loteria. Zawsze można zgłosić danego delikwenta.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
1.360GB
2.Nadal go nie widać
3.Grasz z całym światem
4.Ta
5.Pewnie tak
6. Samochody możesz wypozyczyć ale nie zdobywasz w takimaucie lvl ani doświadczenia.
7. Bywa różnie
 

Dawidzior

Świeżak
Świeżak
Dziękuję serdecznie,

A jak jest z wyborem map/trybow online? Pamiętam, że w x360 w CoD4 mogłem wybierać chyba tylko tryb, a mapa była losowa. Czy teraz w grach gracz dokonuje takich wyborów?

Pozdrawiam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziękuję serdecznie,

A jak jest z wyborem map/trybow online? Pamiętam, że w x360 w CoD4 mogłem wybierać chyba tylko tryb, a mapa była losowa. Czy teraz w grach gracz dokonuje takich wyborów?

Pozdrawiam
Nie wiem jak jest w codach, ale w bfach sobie wybierasz jaką chcesz mapę, jaki typ gry, ile max ludzi na serwerze, czy serwer ma być rankingowy, czy nie, czy mają być gracze z premium itd. Możliwości jest masę. Wydaje mi się, że w codzie jest podobnie ;)
 

Do góry Bottom