1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania przed kupnem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Besiege, Kwiecień 25, 2013.

1. Besiege

Besiege Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pare pytań:
    1. Może ktoś podlinkować dobrą aukcje z przerobioną aukcje? bo nie chciałbym kupić jakiejś złej konsoli
    2. Czy jak mam przerobioną konsolę to jak to działa? nagrywam pirata na płytę i gram? czy jak?
    3. Ile muszę mieć gb dysku? 4 wystarczy?
    4. Jaka jest dobra cena xboxa przerobionego? Żebym wiedział w jakiej cenie ofert szukać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    napiszę Ci tak ogólnie , to zależy jak chcesz mieć przerobionego tego X-a bo jest kilka przeróbek najpopularniejsze to LT czyli przerobienie napędu i granie z płyt (możliwość grania na XBOXLIVE) i RGH czyli przerobienie płyty głównej specjalnym chipem który pozwala grać bez płyt tylko od razu grasz z dysku przenośnego lub wewnętrznego (brak możliwości grania na XBOXLIVe ale jest alternatywa np : SYSTEM link) , cena jest zależna od przeróbki , więc najpierw wybiesz rodzaj przeróbki to będzie Ci łatwiej podpowiedzieć co i jak

4. Besiege

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko jeśli chodzi o te przeróbki to czy to LT czy to RGH to i tak będę mógł grac na piratach tylko kwestia tego czy z płyty czy np z pendriva?
    Która wersja jest tańsza?

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Na konsoli slim przed 2011 bez roznicy. Dalej lt juz sie nie oplaca a rgh 250zl. Kwestia dasha plyty co Do rgh.

6. Besiege

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra co do wersji to jeszcze się ustali ale czy jak odpalam grę czy to płyty czy to z pendriva to dysk ma jakieś znaczenie? To znaczy czy potrzebuje jakiegoś strasznie dużego dysku 250gb czy 4gb wystarczy bo i tak gry czyta z płyty/pena ?

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Do lt nie do rgh trzeba dysk 320gb styknie. I se mozesz w rgh z pc na usb wpiac do 2tb. Ile chce na to dac? Jaki model xa phat slim? I rgh to brak multi a lt xbox live. Phaty to tylko jasper i lt jest tabie jak barszcz i nagrywasz plyty tylko.

8. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa

przy rgh jest jest polecany jakiś dysk przenośny żeby trzymać gry (na penie też można), a przy lt to wszystko z płyt robisz a te 4 gb w konsoli to wystarcza np na savy

9. Besiege

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moje wymogi:
    -Do max 650zł.
    -Wersja slim
    -Nie potrzebuje multi
    -Przerobiona
    -Lt czy czy rgh bez różnicy, co lepsze dla mnie będzie do tej ceny byle bym nie musiał ponosić dodatkowych kosztów jak inny dysk lub coś w tym stylu.

10. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Dysk przydatny na dcl i tam 4gb nie ma jest mniej savy zabieraja troche tez.

11. Besiege

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja i tak będę grał w 1-3 gry przechodził je i grał w następne więc sądze że 4 gb na savy wystarczy, a jak nie to mogę starsze savy usunąć.
    Więc jak możecie to podlinkujecie jakąś aukcje na allegro albo na tablicy z wersją lt do 650 zł bo myślę że nagranie na płytę to nie jest jakiś problem.

12. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    tutaj masz cały zestaw z dyskiem 250 i z lt i gwarancją myślę że to dobra cena jak za taki zestaw, możesz znaleść trochę taniej z dyskiem ale zobacz tą ofertę ! XBOX 360 SLIM 250GB ! LT+ 3.0 ! RGH? GW.6 MIES ! (3198941062) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj jeszcze masz z rgh też z dyskiem i gwarancją http://allegro.pl/xbox-360-slim-120gb-rgh-gwarancja-gdansk-i3137289233.html a tu masz z lt taka średnia oferta http://allegro.pl/konsola-xbox-360-slim-250-gb-lt-fifa-11-i-12-i3203603169.html

13. Besiege

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przepraszam bardzo serdecznie za błąd bo napisałem ten post zanim przeczytałem twój.
    Skoro 4 gb wystarczy mi na savy a gry będą chodzić z płyty to jednak wolałbym nie wyrzucać pieniędzy w błoto.

14. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    to musisz poszukać sobie sam na al.egro bo konsol z lt jest trochę i co ci mogę podpowiedzieć to slimkę szukaj od ok 500 zł

15. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ale sa tekstury hd np bf3 lub inne gry lub dcl do forzy 4 . Wiec jest potrzeby przydatny. Kolega mrowa gada od rzeczy. Za tyle kupisz nawet gwarancja na forum od ludzi co prowadza serwis dzial sprzedam z lt lub rgh. Lt jest latwiejsze w obsludze do rgh bedziesz musial wiele tematow poczytac jak to sie je ale sprzedawca napewno pomoze.

16. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Z wlasnego doswiadczenia polecam rgh i dysk co najmniej 250 giga. Grasz z pendrive i jak sie podoba to kopiujesz na dysk i gitara zabawa na calego. Ale jak ty nawet sam sobie nie potrafisz konsoli znalezc i nie czytales na czym danego rodzaju przerobki polegaja to zycze tobie powodzenia wiesz, jak mowia wiele siana wywalisz i wiele plyt zmarnujesz zanim ogarniesz lt i zabezpieczenia najnowszych gier. Ja zanim zaczne pytac to najpierw sam staram sie znalezc odpowiedz na dane zagadnienie i sie orientuje co i jak.

17. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Up ma ma racje . Ale rgh nie kazdy zielony ogarnie odrazu . Fakt do lt jest zalecany liteon ihas potrzebny. Plyty kosztuja bez czytania da sie fajnie ich nawalic w kosz. Do rgh bym kupil 1tb lub 2tb lenistwo na maxa:) ze wstawania na zmiane plyty gry dcl zajmuja.

18. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli nie interesuje Cię granie po sieci to kupuj tylko slima z rgh. Ja ostatnio kupiłem slima Trinity z rgh za 525 zł. Jest bez napędu,ale przy rgh napęd jest zbędny.Na szczęście ma zaślepkę także wygląda jakby napęd miał. Dokupiłem do niego oryginalny dysk od phata 120 gb i 2 dyski zewnetrzne po 1 terabajt. Na Allegro w wyszukiwarce wpisz hasło "rgh" i Ci wyszuka wszystkie aukcje z tą przeróbką.

19. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    na forum też kupi:) Jak się na tym nie zna wy mu rgh proponujecie ehh

20. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jak się nie zna to się pozna. Rgh nie jest wcale takie trudne. Ja też z początku miałem blade pojęcie jak obsługiwać taką konsolę. Napewno obsługa jest o wiele prostsza niż konsola z LT i te jej ihasy i topologie.

21. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie zapomnij ze jak kupisz konsole z LT to jeszcze Ihas by się przydał.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum