1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SuckIt!, Marzec 21, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SuckIt!

SuckIt! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Dziś kurier przywiózł mi konsole z RGH i miałbym parę pytań odnośnie jej.

1. Miałem wcześniej Jasper'a z lt 3.0 i czy mogę mój profil wraz z wszystkimi zapisami przenieść do nowego Slima z RGH i czy to wszystko będzie działać. Przenieść ją na normalnym dashu przez pendriva?

2. Czy mogę oglądać filmu w formacie mkv, jeżeli tak to jak je włączyć?

3. Jak instalować DLC do gier ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ad 1 - Nie wiem
    ad 2 - Możesz ,najlepiej w odtwarzaczu XM PLAYER, odpala się go z pendrive'a w XELL'u czyli włączając konsolę przyciskiem EJECT
    ad 3 - DLC dla danej gry wrzuca się do CONTENT/0000000000000000000/ TITLE ID tej gry/00000002/ TUTAJ

4. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ad 1. Profil będzie działać, co do save'ów nie jestem pewien - być może będzie trzeba je przypisać do nowego ID konsoli.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Będą i nie będą zależy od gry. Niektóre gry tylko sprawdzają ID profilu a niektóre ID profilu i konsoli.

6. ARCZi2005

ARCZi2005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też czekam jutro ma być kurier mam nadzieje ze sejwy będą działać z forzy 4 :-@

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Pytania RGH

I będzie, w końcu dzisiaj ja kurier ode mnie zabrał :p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

8. ARCZi2005

ARCZi2005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i jest :) Własnie sie zapoznaje ze sprzętem i muszę powiedzieć że pierwsze wrażenie towar 1 klasa i naprawdę godny polecenia :) sejwy elegancko działają jeszcze tylko jutro hdmi i śmigam w forze dalej :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum