1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania stealth patch

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jesters, Listopad 22, 2009.

1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Za tydzień powinien mi przyjść już przerobiony iXtreme 1.61 xbox360 i mam parę podstawowych pytań na które nie znalazłem odpowiedzi dotyczące obrazów gier.

1.Stealth patch - do czego służą i czy gry ściągnięte maja wgrane te stealth patche czy raczej jest to losowe bo raczej mało jest ich w necie, i czy taki stealth patch trzeba wgrać do gry w której chce się grac TYLKO offline(bez XBL) czy bez niego płyta nie odpali ?

2.Gdy ma się Active.iso potrzeba stealth ?

Proszę o odpowiedz,dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Stealth patch'e miały służyć jako zabezpieczenia chyba. Raczej każda gra ma wgrany steath. A i tak radzę ci gry sprawdzać programem abgx 360 masz gdzieś na forum temat. On ci pokaże czy wgrany jest patch.

Z activate.iso nie musisz on to chyba pomija. Ale i tak ci nie potrzebny jak będziesz miał 1.61

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/ogolny-faq-12395.html

Wczytywanie...

Poleć forum