1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania świeżaka.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Trojaninio, Kwiecień 27, 2013.

1. Trojaninio

Trojaninio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa/Białołęka
    Ok, mam poniżej 20 postów, i mimo uważnego przeczytania kilkunastu tematów na tym forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie wątpliwości więc pytam bardziej zaawansowanych:
    1. Mam (kupioną, fizycznie będę miał za dwa trzy dni) konsolę bez dysku twardego a jednak z przeróbką RGH, mam do dyspozycji dysk usb 1tb, jednak na tym dysku chce sobie wydzielić partycję fat32 powiedzmy 200gb, na rzeczy z xboxa. pierwsze moje pytanie, czy jeżeli chce mieć freestyle dash i dashlaunch bootujący po odpaleniu konsoli to wystarczy jak wrzucę paczkę z tego poradnika XboxForum.pl - Największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360 metodą jak do pendrive?
    2. czy mogę zainstalować freestyledash i dashlunch w taki sposób aby odpalało automatycznie po uruchomieniu konsoli nawet bez podpiętego przez usb dysku? ( jeżeli dobrze czytam to tak, do pamięci wewnętrznej konsoli, jednak wolę się upewnić)
    BTW, moja konsola ma Wgrany freeboot 16203+dashlaunch 3.05, może mi koś wyjaśnić czy to przypadkiem nie jest odpowiedź na moje pytanie numer 2 i czy mając wgrany właśnie freeboot muszę jeszcze wrzucać freestyledasha??;p
    Po przeczytaniu tego postu widzę że w temacie używania przerobionego xklocka jestem kompletnym lamuskiem, proszę o wyrozumiałość i wyjaśnienie nurtujących kwestii :)

/Nazwa tematu nie opisuje problemu
    ~z0nk31

Ortografia! - DOG

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    1, tak, wystarczy że wrzucisz tą paczkę jak na pena i będzie odrazu odpalać się Freestyledash po uruchomieniu konsoli,
    2, jak chcesz żeby odpalał się FSD odrazu z konsoli zamiast z usb to wymagany jest dysk wewnętrzny, jak go nie posiadasz to nie da rady ,freebot to w sumie jest to samo co dashbord , możesz odpalać gry przez xexmenu , ale lepiej mieć zainstalowany Freestyledash,

Wczytywanie...

Poleć forum