1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania swiezaka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nevermind, Wrzesień 5, 2009.

1. nevermind

nevermind Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc

1.Jestem tutaj nowy, odpowiedzi na swoje pytanie nie znalazlem w FAQ.
    http://xboxforum.pl/kosz/20411-resident-evil-5-a.html <-- interesuje mnie ta gra. znalazlem ja, jak i te forum przez google, gre juz sciagam ale dopiero teraz zauwazylem ze jest w koszu. czy to dlatego poniewaz jest to fake albo nie da sie jej rozpakowac ? nie ma informacji o zlym pliku ale nie wiem jakie kryteria musi spelnic temat by trafic do kosza.. powtorze ze o koszu nie ma nic w FAQ.

2. Drugie pytanie tyczy sie dzwieku. Przeczytalem juz tematy dot. tej dziedziny ale chcialem sie upewnic poniewaz konsole bede mial w przyszlym tyg. - czy podlaczajac ja przez 2 chinche do kina domowego bede mial stereo czy 2.1 bo bez optyka na 5.1 nie mam co liczyc ale bez subwoofera to bedzie porazka.

3. Czy "akcje" z darmowymi padami sa ciagle aktualne czy juz sie poznali na polakach ?

Dzieki bardzo za odpowiedzi z gory

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    stary wszystko na forum jest
    poszukaj
    dzwiek tylko stereo na glosnikach
    poszukaj
    pada nie dostaniesz juz raczej

4. nevermind

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdybym byl w stanie znalezc odpowiedz nie pytalbym.. skoro juz tracisz czas by odpisac napisz zdawkowo 1. nie da sie 2. nie 3. nie ;|

5. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    1. Jest w koszu bo link wygasł, jakiś part wygasł, ogólnie gra niesprawna.

2. Będzie stereo oczywiście, podłączanie przez optyka daje najlepszy jakościowo dzwięk, tak jak w przypadku obrazu podłączenie przez HDMI.

3. Jeżeli masz rozwinięty zmysł socjotechniczny, znasz proste chwyty, jesteś asertywną osobą to możesz "wyłuskać" tego pada. Wszystko w temacie mu podanym.

6. nevermind

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki bardzo za odpowiedz... chociaz ciagle nie wiem czy stereo to to samo co 2.1 ? bedzie chodzil subwoofer ? gdy mialem 2 kanalowa karte muzyczna glosniki 2.1 chodzily.. ale czy tutaj bedzie tak samo ?

7. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    2.1 to oznaczenie symboliczne zestawu dwóch głośników+subwoffer'a(5.1 to 5 glosnikow+subwoffer). I oczywiście, że to stereo. Już sam chinch w composicie odpowiada za stereo(bodajże czerwony).

8. nevermind

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli podsumowujac.. beda graly 3 glosniki (2 satelitki i sub).. o taka odpowiedz mi chodzilo.. dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum