1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania świeżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Toczen, Styczeń 11, 2016.

1. Toczen

Toczen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie drodzy forumowicze,
    doskonale zdaje sobie sprawę, że pytania, które chciałbym zadać pewnie powtarzały się wielokrotnie i u wielu użytkowników na sam ich widok pojawia się nerwica. Ale proszę też o zrozumienie, bo sporo się naczytałem i teraz mam mętlik w głowie ;)
    Zamierzam kupić Xboxa 360Slim przerobionego LT 3.0. Z początku cieszyłem się, że posiadam nagrywarkę ihas 124, ale po zaczerpnięciu wiedzy na forum okazało się, że owszem posiadam ihasa, ale złą wersję (bo ihas124 Y). Nagrywarka nie jest akceptowalna przez Burnermax payload :(
    W związku z tym moja nagrywarka jest traktowana jak zwykła nagrywarka. Tutorial na forum jest bardzo obszerny i posiada mnóstwo informacji - niestety dla takiego laika jak ja, troche się pogubiłem. Rozumiem, że mam wszystko robić według instrukcji w tym temacie? http://xboxforum.pl/threads/nagrywanie-gier-na-lt3-0-na-zwyklej-nagrywarce.136110/
    Kolejne pytanie - wiem, że nagrywając zwykłą nagrywarką są większe szansę na to, że dostanę bana, natomiast czy spotkaliście się może z sytuacją, gdyktoś dostał tego bana korzystając z lt 3.0? Jest na forum, albo gdzieś w internecie użytkownik, który dostał bana (nie mówiąc o akcji z 2011r)?
    Czytałem o triku z mp3 i wiem mniej więćej na jakiej zasadzie on polega, ale do czego jest używany? Przeczytałem, że podstawowa zasada przy nagrywaniu gier na zwykłych nagrywarkach jest to, że nie można zainstalować gry na HDD (i dlatego też kupie tańszą wersję konsoli z dyskiem 4 gb) więc nie bardzo wiem po co trik z mp3 :D
    Sprawa kinecta. Gry z kinecta działają tak samo bez problemu jak normalne gry na LT 3.0?

Narazie tyle pytań. Mam nadzieję, że znajdą się dobre dusze na tym forum i utrwalą mnie w przekonaniu, że zakup xboxa 360 (w czasach, gdy wyszedł xbox One ) to nie taki zły pomysł :)

Wczytywanie...

Poleć forum