1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania świeżaka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elportero, Grudzień 14, 2011.

1. elportero

elportero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie, otóż skusiłem się na konsolę Xbox360 dokładnie tą: Xbox 360 250 GB WiFi (Slim) + Kinect + Kinect Adventures + KungFu Panda 2 + Xbox Live 3 miesiące w Morele.net

1. Co dokładnie znaczy Xbox Live 3 miesiące ( mogę grać w sieci, ale tylko jeżeli mam oryginalną grę na dysku?) czy będę mógł przez 3 miesiące korzystać z gier dostępnych live?

2. Jak to jest z przeróbkami. Załóżmy, że mojej nowej konsoli nie przerabiam i nie korzystam też z gry live, gram tylko offline, czy zainstaluje na xboxie piracką grę bez przeróbki czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gomezja

gomezja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krapkowice
    1. Mozesz korzystac z gier ktore masz w opcji multiplayer plus masz mozliwosc pobierania dem wczesniej. Wiecej na stronei oficjalnej xboxa poczytaj co daje live.
    2. przerobka w slim zalezy od daty wydanai konsoli zobacz na obudowie jak masz po siepniu 2011 nie przerobisz konsoli. Jesli konsoli nie przerabiasz nie zagrasz w piracka gre.

4. elportero

elportero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za dopowiedź :) Jeszcze jedno pytanko jak można

1. Gdzie szukać najtańszych oryginałów, moga być używane (szczególnie zależy mi na grze Gra Xbox 360 Kinect Sports)

5. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Allegro, eBay

6. gomezja

gomezja Użytkownik Użytkownik

Polubienia: