1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania tuż po zakupie konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez evrybobry, Maj 28, 2010.

1. evrybobry

evrybobry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem właśnie nówkę Xboxa 360 w sklepie :) I mam kilka pytań. Nie było w pudle żadnej karty gwarancyjnej. Dostałem tylko paragon ze sklepu. Pierwsze moje pytanie, czy to normalne? Bo wiadomo mam gwarancje na dwa lata w sklepie, no ale na 3 w MS. I czy później jak będę (nie daj Boże) musiał do nich wysłać konsolę to na podstawie paragonu ? Czy muszę jakoś zarejestrować konsolkę w necie czy coś? No ogólnie czy ktoś kto ostatnio kupował konsolkę może mi powiedzieć jak to u niego wyglądało? Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Konsolę rejestrujesz na stronie xboxa podając numer seryjny z tyłu konsoli. To na jego podstawie realizowana jest gwarancja. Także nie potrzebujesz niczego innego do niej. Możesz też - jak już padnie Ci konsola po prostu zadzwonic na infolinie i miła Pani zarejestruje ja za Ciebie.

4. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Gwarancję z paragonem masz od daty zakupu, a bez paragonu po zarejestrowaniu sprzętu na stronie M$ od daty produkcji. Do xbox'a nie ma dołączonych kart gwarancyjnych.

EDIT: Kolega AiZo mnie uprzedził :)

5. evrybobry

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko, dzięki wielkie za odpowiedź (błyskawiczną zresztą). A w takim wypadku tak z ciekawości to na jakiej podstawie MS będzie wiedział kiedy konsola została zakupiona? Mają bazę danych u sprzedawców, że wiedzą od kiedy liczyć te trzy lata ? No bo paragon z numerem seryjnym nie jest powiązany.

6. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    gwarancja " po serial number " liczy się od daty produkcji o ile mnie pamięć nie myli.
    datę produkcji również masz z tyłu konsoli.

sklepowa no to od daty zakupu ale oni nie robią nic szczegolnego - tylko rowniez wysylaja do MS :)

7. evrybobry

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i dzięki wielkie za informację:) a tak już offtopic to ja zaczyna się przygodę z Xbox Live, czy ogólnie graniem przez neta. Bo jak tym razem zainwestowałem w nieprzerabianą nówkę to chętnie bym to wykorzystał i pograł przez neta.

8. adam372

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Na każdej nowej konsoli 3 pierwsze NOWE profile mają po 1 miesiąc golda gratis. Warunek że nie założysz tych kont jednocześnie, tylko jedno na miesiąc. Tak więc możesz sobie pograć 3 miechy za darmo po sieci. :)

9. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tutaj nie do końca się zgodzę. Konsole "refurbished" mają karty gwarancyjne ;) Ale to się nie tyczy evrybody, bo on kupił nową.

10. adam372

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    No właśnie mi też chodziło o nową sztukę, ale dzięki za sprostowanie ;)

11. evrybobry

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie evrybody, tylko evrybobry. Ja nie jestem evrybody :p

A swoją drogą jęsli chodzi o LIVE chodziło mi o to czy tylko podłączam kabelek i JAZDA, czy muszę się zarejestrować gdzieś itp

12. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    wystarczy, że masz założone konto na XBL i podłączasz konsolkę do neta i jazda.

Wczytywanie...

Poleć forum