Pytania w sprawie Xbox live

bonzej

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem nowym nabywca owej konsoli i mam kilka pytan.

1.Wiem ze na 3? konta jest darmowy xbox live ?
2. Jest okreslona ilosc max profili do stworzenia ?
3.Czy kupujac golda sluzy one tylko jednemu profilowi ?
4.Czy instalujac gre na dysk na jednym z proflu bedzie rowniez zainstalowana na 2 i to odtworzenia ?
5.A jak wyglada to xbox live , to jest podobne do steama ? Chodzi mi o to ze dajmy ja i brat bedziemy sobie chcieli pograc przez xbox live w cod'a ale na 1 profilu to mozna w grze ustawic jakby 2 profile by kazdy mial jakby swoja postac by nie grac na tej samej , by po prostu kazdy napijal lvl i zakupywal to co chce ?
 

Peszek

Użytkownik
Użytkownik
1. Tak - na 3 konta jest darmowy, lecz jest to konto bodajże 1 miesięczne, i bez możliwości grania w trybie Multiplayer.
2. Tak - 4.
3. Niestety tak, tylko jednemu.
4. Chyba nie, lecz nawet jeśli masz ją zainstalowaną, musisz płytę mieć w napędzie, inaczej nie odpali.
5. Tak, w sumie jest podobne do steama. Lecz musicie dzielić się profilem, nie można go podzielić. Inne wyjście to dwa konta GOLD, lecz ta opcja jest trochę droga :)
 

bonzej

Świeżak
Świeżak
To jak to jest w grach ? Dam przyklad, teraz gram w cod mf i z bratem mamy odzielne profile bo mozna stworzyc . I gdy ja wchodze na serwer ze swojego to mam dajmy 18 lvl a gdy brat ze swojego to ma 13 taki przyklad. I czy tak samo jest na konsolach w grach ?

Czyli na 1 koncie grac na xbox live ale na roznych profilach w grze ? jest taka mozliwosc w grach ?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
4. Tak. Jeśli wgrasz przebywając na jednym profilu, możesz ją uruchomić na drugim profilu.
 

Peszek

Użytkownik
Użytkownik
bonzej - do tej pory nie spotkałem się z taką możliwością, i na 95% jej nie ma. Jedno konto na Xbox Live, to jeden profil w trybie Multiplayer.
 

bonzej

Świeżak
Świeżak
Mam inny problem ;/ otoz chodzi podlaczenie sie do xbox live...ba! zalozenie konta...

Chodzi o to ze w ogole nie chwyta mi lacza internetowego. Mam ustawione te polaczenie na ip na automat i nic.

Kabel idzie od razu z gniazda telefonicznego do konsoli i nic. Co zrobic ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Kupić router i tak podłącyzć, bo do router powinien iść RJ45 a nie RJ11
 

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
Anyway na koncie gold od M$ gram po necie? ^^
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten router Edimax AR-7084A

http://cokupic.pl/i/c_big478700.jpg

taki wystarczy ?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
1. Tak - na 3 konta jest darmowy, lecz jest to konto bodajże 1 miesięczne, i bez możliwości grania w trybie Multiplayer.
2. Tak - 4.
3. Niestety tak, tylko jednemu.
4. Chyba nie, lecz nawet jeśli masz ją zainstalowaną, musisz płytę mieć w napędzie, inaczej nie odpali.
5. Tak, w sumie jest podobne do steama. Lecz musicie dzielić się profilem, nie można go podzielić. Inne wyjście to dwa konta GOLD, lecz ta opcja jest trochę droga :)
1) NA KONTA JEST 1 MIESIĘCZNY TRIAL GOLD, UMOŻLIWIA GRĘ ONLINE! :)
2)4
3)Jedna zdrapka - 1 konto. 1 kapsel - jedno piwo.
4)Jest zabezpieczone. Nie ma tak jak na pc, że z dysku profil a zagra w gre jak i profil b.
 

Do góry Bottom