1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania XBSlink / Xlink Kai

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bajagosu, Maj 21, 2012.

1. bajagosu

bajagosu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Mam kilka pytań odnośnie grania na przerobionej konsoli w gry z systemem link.

Czy łączenie się przez XBSlink bądź Xlink grozi jakąś aktualizacją i cofnięciem przeróbki?
    Czy jest to bezpieczne, nie grozi banem na XboxLIVE?
    Czy potrzebny jest Freestyle Dash?
    Czy UFC Undisputed 3 posiada System Link? :single_eye:
    Po czym rozpoznać czy dana gra posiada system link?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. bajagosu

bajagosu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko wstępnie chcę się dowiedzieć kilku rzeczy.
    Z tego co wiem nie muszę, jeżeli posiadam łącze zapewniające granie na pingu niższym niż 30
    Chcę nabrać wiedzy na pytania wyżej więc proszę o konkretne odpowiedzi.. :)

pozdro

No wporzo rozumiem,

Ostatnie pytanie czy są jakieś mniej ryzykowne sposoby przerabiania na RGH/JTAG bez lutowania itd?

Wczytywanie...

Poleć forum