1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Szymrok, Luty 1, 2011.

1. Szymrok

Szymrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    mam 2 pytania:
    1.Jak się nazywa ten kabel do internetu od microsoftu chodzi mi o te końcówki gdyż zamierzam kupić dłuższy ?
    2.Jak przełożę dysk z przerobionej konsoli z sejwami i z gamertagiem do nieprzerobionej czy to grozi banem albo czymś innym ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kup kabel sieciowy prosty (bez przeplotu). Tylko nie zrób z siebie głupka że to specjalnie do xboxa. kupisz w każdym sklepie komputerowym.

4. Szymrok

Szymrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    wiem przecież tego nie powiem ale dzięki

5. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Zwykly kabel sieciowy z koncowkami RJ45
    2 Banem nie grozi, ale profil i dane moga byc widoczne w konsoli jako uszkodzone. Byc moze bedziesz musial sie troche pobawic w odblokowywanie

Wczytywanie...

Poleć forum