1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Diter, Luty 27, 2009.

1. Diter

Diter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim. Jestem nowy.Szukałem, lecz nie znalazłem.Mam dwa pytania.
    http://x360iso.org/sprzet/1128-ps3-i-xbox-360-okiem-developera-xbox-360-zwyciezyl-testy.html Tu chodzi mi o DVD. Tak jak tam było napisane "Istnieją niezliczone techniki kompresji" (np. GTA IV) ale gdy gra będzie miała np. 30 gb nie skompresuje się jej do 9 nie ?? Więc pytam się czy M$ wypowiedział się w tym temacie ?? Np. zamontowanie Blu-ray w nowych X360 czy wydawanie gier na kartach pamięci. Drugie. Sony Bravia KDL-32W4000 - Porównanie ofert i cen w sklepach internetowych Ten telewizor będzie ok do Xbox-a ?? Z góry dziękuję. Jeśli to zły dział przepraszam, jestem nowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    Nie wiem o co Tobie chodzi do końca, a Ty chyba nie do końca zrozumiałeś to co czytasz. To ludzie z SONY mają problem aby napisać lub przepisać grę na ich sprzęt i dlatego jest na Blue. I co Ty sie martwisz za programistów jak to będzie z grami po 30gb? Poza tym, czy ten tv będzie dobry? tv jak tv.

4. Diter

Diter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi o to że programiści nie dadzą rady i na X360 będą wychodzić okrojone wersje. A do TV czy nie będzie smużenia gdy podłącze przez HDMI (niema 100 HZ 8ms).

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    jakie okrojone wersje? podaj chociaż jeden tytuł. Co się martwisz? tak samo jeżeli chodzi o tv, przecież to jest nowy model...

6. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sony wie ze dostaje po dupie i wymysla te badziewne plotki. poczytaj troche wiecej czemu ciezko napisac gre na ps3 i dlaczego tyle gb zajmuje jedna gra.

Wczytywanie...

Poleć forum