1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pallino93, Sierpień 4, 2011.

1. pallino93

pallino93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, krótko potrzebuję trochę wiedzy na zadane poniżej pytania:)
    1.co się dzieje moim NOWYM Play & Charge Kit...po dwóch ładowaniach jak chce ładować to tylko przez czas jaki gram jak wyłącze konsole włączy się zielona lampka po chwili (nawet jak ładuje dajmy 5 min!) i pokazuje full naładowaną, to samo jak odłącze kabel i znów podłącze...co to się dzieje z tym? bo jak podładuje ze 4h to trzyma kilka dni

2. hmmm czy ładowarka do tych baterii co można ładować tam ileś razy może być tania? nie bedize to jakiś szit?

3. czy da się podłączyć jakoś słuchawki by grać na nich a nie na głośnikach?:)

to wszystko;)
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1)zapewne juz stara bateria i kazda ma jakas ilosc ladowan. mozesz calkiem rozladowac i ladowac przez 12h moze cos da ale raczej kupic nowa.
    2)jak beda tanie to raczej nie beda dobra i bedzie jak w punkcie 1. i na tym nie warto oszczedzac bo sie nie da za bardzo
    3)z tego co wiem do xboxa mozesz podlaczyc te orginalne z ms z mikrofonem lub do glosnikow jak masz podlaczone lub tv o ile masz wyjscie w tv

4. PrzemekBSE

PrzemekBSE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Złotów
    Witam sprzedaje na allegro kinecta z x boxa 360 slim którego kupiłem niedawno .mam pytanie cz mój kinect bez zasilacza bedzie pasował nastepnemu klientowi do slima?

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    to mogles zalozyc temat to raz. bedzie pasowal ale jak nie ma zasilacza do innego fata nie bedzie dzialal

6. pallino93

pallino93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kupić nową? no bez jaj naprawdę nówka w blisterze z rachunkiem i już coś nie trybi? po 5h ładowania idzie nawet tydzień tylko z tym całym mierzeniem poziomu akumulatorka jest nie tak? hmmm
    może spróbuję ładować jak się świeci na zielono?:) nie uszkodze jakoś tego akumulatora?

a jeśli o ładowarkę to sorki nie opisałem dokładnie:) chodzi mi o ładowarkę normalnych batteri wyglądających jak R6 tyle że są nieco masywniejsze (NIMH czy AA to się tak nazywa chyba). bo mam drugiego pada i tam takie coś by mi pasowało.

i mam pytanie czym się różni jasper od jasper 2? bo na aukcji jedej to zaóważyłem, jest coś takiego czy to jakaś ściema?

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    jasper 2 ?;d pierwsze słysze ;p raczej jakaś ściema
    może mu o slima chodziło? .

Wczytywanie...

Poleć forum