1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez badboy8, Sierpień 5, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niedawno kupiłem xboxa i mam kilka pytań.

1.Interesuje mnie live ale pokazuje mi sie komunikat że musze zaaktualizować.Czy można pobrać przez net czy tylko przez pendrive ? (interesuje mnie wersja bez avatarów.)Zainstalowany mam Ixtreme 1.4
    2.Czy przy robieniu konta na live utrace moje punkty?
    (posiadam już konto offline więc po updacie konto sie przeniesie z punktami czy musze zacząć od zera ?)
    3.Jaka jest róznica między wersją z avatarami a bez?
    Rózni sie to tylko tym że nie będe miał avatarów widocznych w grze tylko na stronie?
    4.Czy warto instalować ixtreme 1.51 skoro lada moment wyjdzie 1.6?
    (posiadam hatachi a z tego co wiem narazie nie ma jeszcze tego na moją nagrywarke)

z góry dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    wiesz co?? na wszystko masz odpowiedzi na forum wystarczy zajrzeć w głąb forum i tyle i tak wogule już jest 1,6 soft. bez awatarów nie będzie live
    szukaj to znajdziesz na każde swoje pytanie odpowiedz.
    będzie KOSZ napewno;)

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. mozesz
    2. nie
    3. brak avatarow