1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie 2płytki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adisso, Lipiec 25, 2013.

1. adisso

adisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraśnik, Poland
    Witam, zamowilem sobie przerobionego xboxa niestety dysk tylko 20gb więc póki nie kupie lepszego będę cisnął normalnie z płytek, chcę sobie pobrać TES V Skyrim Legendary Edition, lecz jest on na 2płytki i tu moje pytanie, czy normalnie się zmienia płytkę w którymś momencie gry czy jak to działa, bo nie chcę instalować tego na tak małym dysku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Panpila

Panpila Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Płytę zmieniasz gdy gra cię o to poprosi. Tak było, np. z Max Payne 3. Nie wiem jak ze Skyrimem ale pewnie tak samo.

1 osoba to lubi.
  4. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Gra SKYRIM ma 1 Plyte i na niej grasz.
    Jesli Legendary Edition ma 2, to znaczy ze druga to DLC do zaistalowania na dysku

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

1 osoba to lubi.
  5. szary14

szary14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Konsola pyta o drugą płyte mimo że masz je zainstalowane na dysku, a skyrim to druga płyta to dodatki.

6. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Gdy konsola będzie chciała drugą płytę to o nią zawoła, nie ma się co martwić, tak samo jest w przypadku Wiedźmina 2, od 3 aktu gra się na płycie nr 2.

Wczytywanie...

Poleć forum