Pytanie a może problem.

capone

Użytkownik
Użytkownik
Sflashowałem sobie dzisiaj napęd na 1.6, a że dawno nie przeglądałem for itd. więc nie jestem w tym na bieżąco to chciałem się dowiedzieć o pewnej rzeczy. Po flashu odpaliłem iksa, włożyłem płytę z Fifą 2010 i zamiast się uruchomić gra pojawiło się logo Xbox'a 360 i były opcje z odtwarzacza DVD :p. Nie wiem czy to znaczy, że teraz mam wsadzić płytę z activate i będzie hulać czy to oznacza, że coś skopał się flash ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ktoś Ci zwalił flash ;)

No chyba, że nie przerzuciłeś przez program ABGX360 tej gry to plik .dvd jest skopany w Fifie 10 ;) ABGX360 naprawia ten plik
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
activate nie jest potrzebny ponieważ fifa 10 nie ma Wave 4. Moim zdaniem coś skopane z fleshem albo źle nagrana gra.
 

capone

Użytkownik
Użytkownik
Wcześniej miałem 1.51 więc wszystko działało, więc pewnie kuźwa ten flash będzie skopany... ehhhhhhhh ! Przy innych grach to wyskakuje ten biały ekran gdzie pisze, że aby zagrać w tą grę należy włożyć płytę (która jest w środku).
 

InPirats

Banned
na pewno skopany flash innej opcji nie ma.
 

capone

Użytkownik
Użytkownik
Więc co teraz mam zrobić ? Reflash 1.6 czy wgrywać orginalne firmware i później znów zapisywać 1.6 firmware ?
 

InPirats

Banned
refresh wyciągnij ponownie klucz,wgraj plik cfw.bin na pendrive(zbotowanego) i po dosem zrób i będzie ok.
 

capone

Użytkownik
Użytkownik
Hah znalazłem moją przyczynę nie działających gier :D Nie zamieniłem orginału z 1.6 w junggle flasherze :D Po prostu wgrałem czysty ix 1.6 bez klucza mojego napędu :D
 

Do góry Bottom