Pytanie burnout paradise

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Odrazu mówie że to pytanie nienależy do najmądrzejszych wi.ęc prosze sie nie śmiać.
A więc odpaliłem offline burnouta the ultimate box wygrałem kilka licencji ale na każdej pisze 2005/01/01 bo w konsoli miałem złą date i gfodzine ustawioną a jak wiadomo burnouta chyba jeszcze wtedy nie było.
I czy jak z tą datą podłącze sie do LIVE to niezałapie żadnego bana? Bo wkońcu wydaje mi sie że gra po tym poznaje od kiedy zaczołem grać? Czy teąż mogw być spokojny i podłączyć sie do LIVE?:confused:
PS: na mygamercard jest już burnout na liście ale on był odpalany u kolegi z dobrą datą, u mnie tylko jest że 2005 rok
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No co jest nikt niewie? :(
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Odświeżamy co 24h!

Wg mnie nie grozi Ci ban... Jak się podłączysz do Live to zegar i tak się sam ustawi
 

TheSonyMix

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym zadzwonił na infolinie Microsoftu i wywiedział się czy grozi mi ban.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale za co ma być ban? Ban jest za flash napędu! Przecież dużo ludzi nie zmienia sobie daty. Potem i tak XBL sobie sam ustawi
 

technic

Użytkownik
Użytkownik
tylko xbl zmieni date, ja mam non stop date tez ok 2005 roku i cały czas w granicach 13-14 godziny (serio :D). A ustawiałem już nie raz.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok dzięki ludzie. To może przed podłączeniem zmienie znowu na 2005 rok żeby było że niezorientowałem sie.
PS: Przeraszam ale niewiedziałem że co 24h :D Teraz już wiem :p
 

Wolfmaster

Świeżak
Świeżak
xbl ustawia automatycznie date i godzine to na 100% nie dostaniesz bana
 

Do góry Bottom