1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie co do 1.6.1 i Kabla VGA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mentes, Luty 6, 2010.

1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    Mam do was panowie pytanka dwa.Pierwsze z nich brzmi:

Czy po wgraniu iXtreme 1.6.1 non stealth będzie mi konsola głośniej chodzić?

Drugie Pytanko:

Posiadam monitor Samsung 18,5 cala LCD i tak ma on opcje HD Ready i tak wcześniej grałem na CRT a teraz pora się przesiąść na LCD i tak monitor na razie nie podłączałem leży w pudełku od wczoraj i chodzi mi oto czy np jak miałem monitor CRT I ŻEBY GRAC NA XBOX360 musiałem mieć kabel ten:

KABEL GOLD DO XBOX 360 VGA HD AV POZLACANE KONCOWK (896480403) - Aukcje internetowe Allegro

i tak czy teraz wystarczy zrobić to samo co z CRT czyli podpiąć tak ten monitor LCD jak monitor CRT poprzez ten kabel podpinałem tak? i automatycznie się włączy ta opcja HD by obraz był idealny czy coś muszę ustawiać?

Pytanie drugie może lajkowskie ale pierwszy raz mam do czynienia z LCD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
  4. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    a co do tego iXtreme 1.6.1 non stealth to jak to jest z nim?

5. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    tego nie wiem ale na mojej drugiej konsolce mam wgrany 1.6 non-stealth i jakoś nie widzę różnicy ;O

6. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    aha no to spoko,to wgram sobie tego 1.6.1 non stealth.

Wczytywanie...

Poleć forum