1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie co do płytek

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez lagwa, Luty 4, 2009.

1. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może trochę głupie pytanie ale dziś kupiłem 3 płytki dvd dl. Zobaczyłem że jeden nadruk jest jaśniejszy. Zerknąłem na tył pudełka i okazało się że różni się miejscem wyprodukowania. Czy jest jakaś różnica między płytkami w zależności gdzie zostały wyprodukowane? Bo gdzieś kiedyś czytałem że płytki verbatim najlepsze są z irlandii, albo indii [nie pamiętam dokładnie]

PS. Kupowałem Verbatimki

2. Lotnik421 Xbox One

3. foks

foks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Myślisz że renomowana firma pozwoliłaby sobie na różnice jakościowe w zależności od miejsca wyprodukowania, ja w to szczerze wątpię, jakość na pewno jest taka sama.

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Verbatim zaprzecza, że miejsce produkowania ma wpływ na jakość wytworzonych płyt, choć na wielu forach można przeczytać, że płyty z Indii są gorzesz jakości niż te z Singapuru :].

Wczytywanie...

Poleć forum