1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie co do sprzedaży na allegro...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez stachu456, Sierpień 7, 2009.

1. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam takie pytanie. Jeżeli sprzedaje grę na allegro (PC/X360) i np mi się ona bez problemu instaluje i śmiga a kupującemu nie chce się z jakiś powodów zainstalować lub wyskakuje błąd wyczyść płytę(x360) to mogę mieć jakieś tego konsekwencję czy coś w tym stylu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli Tobie działa zrób zdjęcia w czasie gry wstaw jedno i sprzedaj. Jeżeli ktoś będzie miał problem z instalacją/graniem to po prostu możesz nie przyjąć zwrotu jeżeli gra u Ciebie nie działa a u niego działa ;) to zależy już od Ciebie. I żadnych problemów nie będziesz mieć JEŻELI gra na pewno działała u ciebie.

4. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak to jest orginalna gra to nie i dopisz odrazu ze tp jest aukcja prywatna i nie uznajesz gwarancji ani zwrotow i juz wszystko :D

Wczytywanie...

Poleć forum