1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie co do visty

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez stachu456, Marzec 31, 2009.

1. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie. Czy jeżeli będę miał viste z windows media center, to przy pobieraniu tych dodatkowych rzeczy co odsyła z xboxa mogą mi się wyświetlić jakieś monity o legalność programu jeżeli mam piracką viste?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Raczej nie powinny, bo Xbox nie sprawdzi legalności Twojego systemu bo nie ma jak.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No to by było niezłe jakby jeszcze w xbox'a wsadzili szpiega , nie wykryje nic xbox nie sprawdza czy masz legalne oprogramowanie czy nie

5. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi tu nie chodzi o x'a tylko viste

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No ale właśnie x360 nie sprawdza legalności twojego oprogramowania na komputerze.Wiec nie masz sie czego bac!

Wczytywanie...

Poleć forum