1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie co od Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez quaka456, Grudzień 21, 2010.

1. quaka456

quaka456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do was pytanie jeśli kupie sobie konsole to mam tak zwane konto silver to darmowe na którym mogę grać tylko singla? a jak kupie sobie Xbox Live Gold np. ten XBOX Live Gold 12 miesięcy abonament to dostaje kod który wpisuje sobie tam gdzieś w koncie i to konto silver zmienia mi sie na gold i mogę grać na multi w tym przypadku 12miesięcy i nie muszę płacić jakiś miesięcznych abonamentów czy coś w tym stylu ? tylko płace to 150zł za ten kod i tyle ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    mozesz na poczatek sobie skorzystac z wyszukiwarki a jak nie to z wujka google. Przy kupnie konsoli masz golda na miesiac na trzy profile, potem mozesz kupic golda

4. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Po wpisaniu tego kodu stajesz się dumnym posiadaczem konta GOLD ;)

5. quaka456

quaka456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli nie ma żadnego abonamentu po kupnie golda ?bo gdzieś tam słyszałem że jakieś 12zł miesięcznie czy coś takiego

6. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Xbox Live (inaczej XBL) jest to wirtualna społeczność użytkowników podłączonych do sieci. Dzięki niej można czatować, prowadzić rozmowy głosowe, wideokonferencje, a także, na co został położony szczególny nacisk, grać z innymi użytkownikami konsoli Xbox 360, a także komputerów (usługa Games for Windows Live), poprzez sieć Internet.
    Xbox Live dostępny jest w dwóch wersjach:
    Live Free – bezpłatny, podstawowy pakiet. Posiada wszystkie funkcje Microsoft Live! Gold, z wyjątkiem gry wieloosobowej oraz ograniczeniem w pobieraniu nowych wersji demo (możliwe jest to dopiero po 7 dniach od ukazania się dema na Xbox Live). W niektórych grach znajdują się kody pozwalające na grę wieloosobową przez sieć przez 48 godzin, jednak nie nadają one przywilejów Xbox Live Gold (brak możliwości pobierania nowych wersji demo przez 7 dni i grania w niektóre gry w sieci w trybie rankingowym).
    Gold – pakiet pozwalający dodatkowo na grę w sieci i pobieranie wersji demo bez zwłoki. Aby mieć dostęp do funkcji gry wieloosobowej musimy za nią płacić. Do kupienia są specjalne zdrapki zasilające konto na 1, 3, 12 i 12 + 2 miesiąc gratis (najczęściej zdrapki okazyjne np. wydanie nowej gry). Darmowe miesięczne konto Gold można otrzymać przy rejestracji pierwszych 3 kont na danej konsoli, każde następne konto otrzymuje status Live Free.
    Liczbę użytkowników usługi Xbox Live szacuje się na 25 mln.

Nucz sie czytac albo szukac

Wczytywanie...

Poleć forum