1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[PYTANIE] Co zrobić żeby grać w XBL ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spalekm, Grudzień 8, 2012.

1. spalekm

spalekm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Mam kilka pytań odnośnie grania na XBL . Chcę kupić tą oto konsolę : Xbox 360 JASPER V2 KRONOS LT 3.0 FIFA10 IDEA i oto moje pytania :

1. Czy jest jakiś sposob na granie w xbl na tej konsoli ? Czytalem cos o nagrywarce ihas lecz jestem zielony na temat xbox'ow .

2. Czy jest możliwość grania online za darmo ?

3. Czy jest jakaś różnica grajac online na orginałach czy kopiach , na w/w konsoli ?

4. Jaka jest roznica miedzy rgh, a lt 3.0 ?

5. Czy ta konsola posiada przerobke xtreme czy ixtreme i jak to rozpoznac ? Bo czytalem ze na xtreme nie wolno grac online bo bardziej grozi to banem .

6. Jak grac w gry z pendrive lub dysku, zeby nie niszczyc napedu?

7.Czy granie przez XBSlink grozi banem ??

Prosze o odpowiedzi ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    1. tak mozna grac na lt 3 na xbl z malym prawdopodobienstwem dostania bana zwlaszcza jak wypalisz kopie na ihas 124 rewizji b , ale mozliwosc bana jest
    2. jest tutorial na forum jak uzyskac kody na 48 h trial gold umozliwiajacy granie online za free
    3. zasadniczo nie gdyz jesli masz flash napedu to nie ma roznicy czy grasz na kopiach czy orginalach
    4. na rgh mozesz grac bez plyty jak rowniez podlaczenie duzo wiekszego dysku oraz instalację roznych apek
    5. jesli to lt 3 to z tego co sie orientuje to iexteme, chyba nie ma extreme.
    6. instalujesz gry na dysk i naped sie nie zużywa
    7. z tego co wiem to nie

a tak wogole to poczytaj forum, tu wszystko jest a naprawde wiecej sie. dowiesz i zapalmietasz jak sam znajdziesz;-)

Wczytywanie...

Poleć forum