1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Pytanie] Dark souls - patchowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kosa13, Listopad 29, 2013.

1. Kosa13

Kosa13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie: jak patchować dark souls czy jakąkolwiek inną grę? Ściągnąłem wersję 1.0.0, która jest 2x trudniejsza niż wersja spatchowana i nawet nie wiem czy jest do przejścia, a przechodzę 1 raz. Czy jedyną opcją jest tu ściągnięcie nowej wersji - 1.0.5 czy można ściągnąć i dograć pendrivem? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz RGH to możesz wgrać najnowsze TU (Title Update)
    Ściągasz z tej strony:
    Browse
    (Media ID gry musi być zgodne z Media ID twojej wersji gry na konsoli)
    Następnie pobrane TU wrzucasz do ścieżki na dysku konsoli:
    Content \ 16zer \ title id gry \ 000B0000 \ tutaj plik Title Update.

4. Kosa13

Kosa13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ajć, zapomniałem dodać, że mam lt 2.0. Czy jak połączę się z internetem to nie pobierze mi cichej aktualizacji? Nie znam się, ale słyszałem, że na lt 2.0 można grać przez xbox live co oznacza połączenie się przez internet.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz LT 2.0 to po podłączeniu pobierze ci tą cichą aktualkę. Wtedy możesz mieć problemy z graniem w gry XGD3, więc najlepiej jakbyś zrobił LT+ 3.0 i bez problemu grać na XBL.

Wczytywanie...

Poleć forum