1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PYTANIE Dash 2.0.12625 iX 1.6

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misiek12m, Czerwiec 10, 2011.

1. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Długo szukałem i nie znalazłem jakiejś konkretnej wypowiedzi na ten temat.
    Jak w Temacie...Mam iXtreme 1.6
    Ściągnąłem Mortal Kombat, przerobiłem na Wave 3 i nagrałem. Musze zaktualizować konsole do dasha 2.0.12625. Z tym dashem zostało wprowadzone AP 2.5 i żeby grać na kopiach potrzeba iX LT. Czy to prawda? Dash już czeka na pendrive, tylko nie wiem czy mogę zgrywać ;]
    Wiem, że nie mogę wgrać najnowszego dasha bo stracę przeróbkę, ale to chyba nie ten dash. A gdzieś czytałem, że ktoś po wgraniu tego dasha stracił możliwość gry na kopiach
    Z góry dzięki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kip0mek

Kip0mek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolicach Lublina
    Eh. Jezeli gra ma ap 2.5 to musisz lt+ wgrac, bo na innych przerobkach nie zagrasz ;]

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ten dash nie kasuje przeróbki ale uaktywnia ap w 6 grach....szukaj na forum....i wtedy musisz wgrać lt+ do napędu żeby poszly ci

Wczytywanie...

Poleć forum