1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dla was.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DavidBeckham, Sierpień 2, 2012.

1. DavidBeckham

DavidBeckham Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie mam dla was pytanie co wolicie ??? GTA IV ? czy Saints Row The Third ? bo mnie bardzo pasują obydwa tytuły ;) mają ciekawe misje i wiele godzin dobrej zabawy ;P. Piszcie w komentarzach wasze opinie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
  5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Gta jest spoko pod względem fabuły która i tak jest monotonna ale ma to coś, a Saints Row to takie śmieszne i zwariowane GTA też jest spoko, jak kto woli :) mi osobiście się obydwie gry podobały.

6. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Obydwie gry świetne, ale gdybym musiał wybrać tą przy której lepiej się bawiłem to Saints Row.

7. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja wole GTA, wole gry realne. A saints row nie jest pod zadnym wzgledem realne. Zalezy jak kto lubi ( ale swoja droga SR 3 przeszedlem ;d ).

Wczytywanie...

Poleć forum