1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie do modów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blackburn, Marzec 2, 2010.

1. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam,mógłbym dowiedzieć się czemu moderatorzy swoje posty wnoszą na pierwsze miejsce?
    zadałem sobie trud załozyłem temat a tu co? oczywiscie za chwile temacik zmieniony moderator wwalil swoje linki na pierwsze miejsce a moje spadły na dół i autorem tematu jest moderator...
    to chyba nie jest wporządku? chyba ze macie takie zasady-to są one troche dziwne,bo nie rozumeim sytuacji czy to jest jakas dyskryminacja?
    czemu ja nie moge byc zalozycielem tematu tylko moderator go sobie 'przywłaszcza' ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A może było tak, że koledze nie chciało się sprawdzić czy taki temat istnieje a modek to po prostu połączył?

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    I czy Ty aby nie mylisz moderatorów z xbox-maniakami? Z tego co wiem to żaden mod nie wstawia linków ;) Ewentualnie jest tak jak mówi Blood bo widzę, że autorem tylko jednego tematu jest Uruk ;)

Ewentualnie zrobił swój post jako pierwszy ze względu na to, że Ty źle założyłeś wątek w dziale download. Brak okładki, opisu itp. Przeczytaj dokładnie regulamin działu download

5. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Założyłem temat battledield bad company 2
    w rapidhare i pozostałych zrodłach
    http://xboxforum.pl/rapidshare-f57/battlefield-bad-company-2-a-46262.html

zrobił to uruk temat był mój,przywłaszczył go sobie poprostu.
    Mój post spadł na drugie miejsce mimo ze był pierwszy.
    Dodałem info o releasie i okładke równiez,wszystko zniknęło po wyedytowaniu,to jest nie poważne

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No cóż to już pisz do adminów albo do niego...

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Dziwne bo Uruk napisał swój post godzinę przed tobą a tego nie mógł oszukać. Wygląda jak połączone wątki.

Wczytywanie...

Poleć forum