1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie do piratów (i nie tylko)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zonk31, Czerwiec 3, 2010.

1. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Od razu nadmienię, że proszę tylko o wypowiedzi a nie złośliwe komentarze. Jeśli komuś się nie podoba ten temat lub fakt, że inna osoba ma przerobioną konsolę to proszę wrócić na stronę główną.

Do rzeczy:

Czy, gdyby konsola Xbox 360 byłaby konsolą nieprzerabialną, zmienilibyście zdanie i kupili inną konsolę, np. Ps3 lub Wii? Szczerze i prosto z mostu

Sam mam przerobioną konsolę więc się od razu wypowiem:

Tak, chciałem mieć konsolę nowej generacji ale że nigdy w mojej rodzinie się nie przelewało z pieniędzmi dlatego kupiłem konsolę z możliwością przerobienia (a właściwie kupiłem już przerobioną)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szczerze? Kupując x360 nie wiedziałem o możliwości przerobienia. Dopiero jakiś czas później zobaczyłem na pewnym forum gry na konsolę i tak powstał pomysł przerobienia jej. Teraz jadę na 1.6 + każda gra na vave 3.

4. snakes51

snakes51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Mam tą samą sytuację co zonk31, moja rodzinka nigdy nie była jakoś zbytnio bogata, więc zdecydowałem sie na zakup X360. Ale nie żałuje i nigdy bym nie kupił(zamienił na) PS3.

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja też kupie bo jest tania :p. Nie oszukujmy się. PS3 Slim 120gb to 1200 zł za samą konsole bez gier!. Za 649 zł mogę mieć arcade z dyskiem 20 + jakaś tam gra. Za drugie 600zł mógłbym kupić sporo tytułów. :) Napęd Blue Ray mnie nie przekonuje. 3 lata gwarancji Rulez!!.

Nie Przerabiam! Nie kradnę! :) Nigdy nie przerobie. Chcę grę zbieram zbieram kupie mam. Przejdę gametrade i dozbieram parę groszy.

6. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Ja również nie wiedziałem, że iksa da się przerobić jak kupowałem go. Myśle, że zamieniłbym na ps3 bo na darmowego live, ale pewnie bany by też leciały jakby była do przerobienia. Na iksie lepiej mi się gra, bo ma wygodniejszego pada. Aktualnie iXtreme 1.6 + wave 3. Nie długo chyba sprzedam tą i kupie z xbr. jtag.

7. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    ale niestety te konsole(xboxy) za ktorych czasow nie wiedzieliście że są przerabialne to już nie działają :D
    więc np kolejne kupowaliście z tą świadomościa ;)

8. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupiłem i do tej pory nie przerobiłem. Czekam na xboxlive PL.

9. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Aha. Czyli dopiero masz zamiar kupic ???
    Jesli nie jestes conajmniej sredniozamozny nawet nie pisz ze nie przerobisz. Ja tez tak mowilem jak kupilem konsole. Na poczatku. Potem brak kasy, udreka ze sprzedaniem za normalne pieniadze gry zeby kupic nastepna. Zaloze sie ze pierwsze co to dokonasz flashu z miesiac po zakupie kiedy znudza sie giereczki...

10. Jasiiu181818

Jasiiu181818 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak ja bym nie przerabial xboxa to bym kupil ps3 mniej awaryjny tansze gry sa
    re5 na xboxa 2 tygodnie po premierze kosztowalo 220zl a na ps3 180zl i darmowy live jest choc troche gorszy i ma sie naped blu ray ;] i sa roznice miedzy grafikami ps3 ma lepsza

11. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Miałam w życiu tyle konsol i żadna nie przerobiona, tak jest do tej pory, ale karmienie 4 konsol na raz oryginalnymi tytułami (chodzi mi tu o konsole obecnej generacji ktore posiadam, bo na game cubea czy ps2 używki można dostać już za grosze) co raz bardziej ciśnie mnie po portfelu, no nic, trzeba zacisnąć zęby i kupować dalej oryginały.

12. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gdyby X360 nie miał możliwości przerobienia nie kupiłbym go... Albo kupił bym PS3 (mimo że jest droższe) albo wcale nie kupił bym konsoli...
    Rodzice na pewno co miesiąc nie dawali by mi na oryginalną grę, a sam bym kasy nie uciułał, bo mam też inne wydatki. A kupno konsoli po to żeby ograć jedną grę na 3 miesiące to kiepski pomysł.

Co innego w wakacje - zarobić trochę forsy, kupić parę gier... Ale co w zime? Kiedy niema takiej możliwości ''dorobienia''? Konsola będzie stała i czekała na czerwiec?
    Dlatego zdecydowałem się na X360. Rodzice dołożyli mi stówke, a na 3 płyty Verbatima w miesiącu mnie stać... Również nie pochodze z niewiadomo jak bogatej rodziny...

Malina10212 - Dziwie ci się że nie przerobiłeś PSPka... Dla mnie te gry są tak kiepskiej jakości że nie widze najmniejszego sensu kupowania oryginalnych gier na tą konsolke...
    2 lata temu znalazłem pracę na wakacje i kupiłem nowe PSP Slim. Miałem je 2 miesiące i żadna z gier w które na niej grałem nie przypadła mi do gustu. Może oprócz God of War...
    Dobrze że udało mi się je sprzedać w tej samej cenie jakiej kupiłem... Zupełnie nie przemyślany zakup...

To że mam przerobioną konsolę nie znaczy że nie mam żadnej oryginalnej gry... Czasem można wychaczyć takie promocje że nie sposób przejść koło nich obojętnie...

13. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kupiłem xboxa bo miałem wcześniej ps2. Znudziło mnie trochę. Xbox był tani i miał świetny kontroler. Potem dokupiłem dysk 60gb i konto xbl. Gdyby cofnąć czas raczej kupiłbym ps3. 1)Polskie darmowe PSN 2)Blu 3)świetne gry ex 4)wbudowany dysk. Teraz też się zastanawiam nad zmianą ale dopóki nie będzie GT5 zostaje xb.

Zapomniał bym mam konsolę na legalu. Prosty rachunek=xbox+dysk120/250+xbl 3lata. (dosyć drogo)
    PS3 slim 250gb+PSN PL+Blu= 1200 w sumie taniej od xboxa no i blu :)

14. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja teraz idę do pracy na wakacje i zastanawiam się czy nie sprzedać x360 i nie kupić PS3

edit: te same powody co kolega wyżej:D

15. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    PS3 jak by był przerabialny to nie byłoby banów. Tylko by robili tak jak na PSP. Aktualizacja firmware, jeżeli nie masz najnowszego to nie pograsz w najnowsze gry ani nie wejdziesz na PSN. A jeżeli jakiś hacker coś wymyśli jak wejść na PSN lub pominąć te zabezpieczenia z softem, to Sony zablokuje taką możliwość i znowu ktoś wymyśli obejście i tak w kółko :p Gdybym miał do wyboru konsole i żadna nie byłaby przerobiona to sam nie wiem. Bardzo mało grałem na PS3 więc trudno mi powiedzieć i musiałbym przetestować na własnym telewizorze. Wszystko posprawdzać i dopiero powiedzieć. Ale raczej wydałbym na nowe części do kompa :p

16. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po pierwsze Xboxa zawsze chciałem kupić tylko dlatego że da się go przerobić. Ostatecznie kupiłem go (przerobionego) ze względu na RESIDENT EVIL 5 :D , po prostu musiałem zagrać w tę grę (pierwsza jaką kupiłem za 30zł w dniu premiery) a potem znalazłem źródło i miałem gry za 15 zł. Teraz nawet szkoda mi te 15 zł bo kiepsko u mnie z kasą:( . Aktualnie ściągam z internetu tak jedną na miesiąc bo mam bardzo słabe łącze ale za to nie byle co. Zawsze czytam recenzje i opinie na jej temat. Gdyby tak samo było z PS3 to może wybrał bym właśnie ją.
    Po drugie na xboxa jest więcej gier i na dodatek ma wsteczną kompatybilność.
    Po trzecie płyta Verbatim kosztuje 5 zł a oryginał gry do 2xx złotych.
    Ja tam zostane przy Xboxie a jak się zepsuje to kupie nowego (oczywiście przerobie:D)

17. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Myślę, że gdyby nie dało się przerobić Xbox'a to dozbierałbym i kupił PS3, albo w ogóle nie kupiłbym konsoli (to jest bardziej prawdopodobne). Aktualnie mam trochę więcej kasy, niż wtedy gdy kupowałem moją maszynkę, ale i tak bym nie wyrobił na te gry, które mi się podobają. Nie potrzebuje Multi. Chociaż jestem młody, to myślę, jakbym był starej daty i konsola dla mnie to tylko Single Player (chociaż gdybym spróbował choć raz Multi prawdopodobnie przestawiłbym się na nie).

Dziękuje! :D

18. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja posiadam xbox 360 odkad tylko sie ukazal i tez nie wiedzialem ze mozna wogole piraty odpalac na niej wogole bylem zielony w te sprawy teraz juz tak nie jest i piraty mam od pol roku ale i tak wole x 360 mimo iz poprzednie konsole byly od sony ego to jednak moim zdaniem MS jest lepsza konsola ale to moje zdanie :d

19. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Ja mialem ps3 i do tego z 5 gier. Zal bylo kasy wydawac na gierki wiec ja sprzedalem. A ixa kupilem jak mi sie spalila grafika w kompie, bo za cene nowej mialem konsole ;)

20. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nigdy bym nie wymienił X360 na psa3
    na początku nawet nie wiedziałem o przerobce potem jak już kupiłem z 10gier to kuzyn mowi po co kupujesz gry za 200zł jak mozesz kupić płyte za 5zł

21. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Gdyby konsola nie była przerabialna to i tak bym kupił X360 kupiłem pierwszą konsolę od M$ i druga od nich konsola była przed PS3 więc kupiłem i dodatkowo pokochałem pad od x-a o wiele lepiej mi się gra na nim niż na dual schocku

Wczytywanie...

Poleć forum