1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie do posiadaczy monitorów LG...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez peek188, Styczeń 27, 2012.

1. peek188

peek188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Newcastle
    Mam monitor tv lg m2280d i kieruje to pytanie do osób posiadających podobne monitory. Czym tak naprawde najlepiej podłączyć x boxa do tego monitora hdmi czy component (przy componencie są ładniejsze kolory u mnie niz przy hdmi?? Oraz jaką rozdzielczość ustawić w konsoli i w tv tzn w konsoli 720p a tv 16:9 czy konsola 1080p a tv 1:1. Czy w tych modelach zauważył ktoś spowolnienie animacji i skoki obrazu lub brzydką jakość grafiki w grach oraz zbytnią ciemność??

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Tez mam lg 22 cale i wole przez hdmi.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. TheSkater59

TheSkater59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska :)
    przez hdmi jest najlepsza jakość obrazu

5. peek188

peek188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Newcastle
    Ale właśnie jeszczde ten motyw z 720p i 1080p. Na 1080p obraz ma wyglądać najlepiej a umnie na tym trybie jest ładny ale tak jakby ciemniejszy i wolniejsza animacja niz na 720p. Czy to normalne??

6. desupl

desupl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O ile się nie mylę - im wyższa rozdzielczość tym mniej klatek w bardziej wymagających grach.

7. redions

redions Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydaje mi sie ze tak . Poczytaj masz dzial 720p vs 1080 . Moim zdaniem lepiej sie gra na 720 . A jesli chodzi o monitor to wlasnie HDMI . Jesli nie bo masz np karte graficzna do kompa podpieta to na allegro sa takie kabelki do polaczenia monitora z Xboxem

Wczytywanie...

Poleć forum