1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie do posiadaczy PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Coller22, Lipiec 29, 2013.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam otóż niedawno stwierdziłem że trzeba zaliczyć exy na PS3 i mam zamiar zakupić jakąś jej wersje ale otóż mam dziwny dylemat otóż mam opcje kupna PS3 fat 80gb rogero 4... coś (z gwarancją na 2 tyg) ;p oraz mogę się wstrzymać i czekać a następnie zakupić Ps3 Slim 250gb z softem 3.55 albo gotowym rogero (gwarancja 1 miesiąc) . I teraz nie wiem słyszałem że slimki podobno są bezawaryjne ale u nich może być problem z downgrade, natomiast faty mają jakieś tam problemy sprzętowe ale downgrade to żaden problem. I tu właśnie zwracam się do was znawcy/posiadacze ps3 fat oraz slim możecie coś mi podpowiedzieć na temat właśnie ich awaryjności, oraz ich zachowaniach po modyfikacjach ;) ? i którą opcje radzilibyście mi wybrać :) ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Obydwie wersje sa dobre, ja mam od roku ps3 60 gb pierwsza wersje i smiga az milo, lecz cos kiedys slyszalem ze slimy maja prooblem z zasilaczem, bo cieple powietrze przechodzi przez zasilacz i sie moze przegrzac. Ale to twoj wybor faty jak i slimy sa dobre, a co do downgradu to po co ci on jak pisales ze fatka ma odrazu rogero, a slimka soft 3.55.

Wysyłane z mojego Xperia x10 Mini Pro za pomocą Tapatalk 2

4. Omna_pl

Omna_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tymi zasilaczami różnie bywa,ale generalnie ja w swojej wersji Slim nie mam tego problemu. Wystarczy tylko odpowiednio dbać o konsole i pilnować aby kurz całkowicie jej nie przykrył.

5. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wersja 60GB ? Jeżeli to oryginalny dysk a konsola posiada czytniki kart to nie kupował bym jej, to już stare konsole i może szybko paść. Natomiast slimka to najmłodszy model pozbawiony szeregu wad. Ja brał bym Slim.

Wczytywanie...

Poleć forum