1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie do posiadaczy PS3

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez chester35, Marzec 21, 2012.

1. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    Witam , w przyszlym tygodniu zamierzam kupic ps3 i mam takie pytanie , jak wypada napęd przy tej konsoli ?? dokladnie chodzi mi o filmy full hd bo mam tv 42 cale i chce wiedziec czy bedzie odstawal od jakiegos odtwarzacza. a druga sprawa to taka ze konsole kupie slima w pakiecie z grą uncharted 3 i czy moge zacząc odrazu od tej czesci nie psując sobie fabuły ? czy lepiej najpierw w 1 i 2 zagrac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Nie to forum:)

4. Romanesku

Romanesku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Napęd jest ok,nie,trzeba innego Blu-ray,możesz zacząć od 3 części ,nie są ze sobą specjalnie powiązane.

Wyslane z mojego iPada przy użyciu
    Tapatalk

5. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    postacie sa z poprzednich czesci i wiemy jak rozwijały sie ich relacje w poprzednich odsłonach ale fabularnie to nie ma jakichs wiekszych powiazan
    switenie odtwarza filmy bluray ja na swoim 52 calowym sprzecie jestem zachwycony
    a jesli chodzi o sprawnosc napedu to mam juz ps3 pol roku i nie mialem zadnych komplikacji

6. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ps3 jest dobrym odtwarzaczem. Co do gry to zaczynaja od trzeciej. Ja jak kupiłem ps3 to zaczynałem od drugiej, wtedy to nowość była.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

7. kifer

kifer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chodzi o napęd w ps3 to nie odstaje niczym od odtwarzacza blu ray, jedyną różnice jaką odczujesz to sterowanie z pada jest trochę niekomfortowe ale można dokupić pilota ;].

jeżeli chodzi o sprawność napędu ja swoją ps-kę miałem 2 lata nic się z nim nie działo, wszystko działało tak samo jak na początku.. finalnie konsole sprzedałem i przesiadłem się na X-a z Kinect-em
    Pozdrawiam ;]

8. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Co do napędu nie będę się musiał powtarzać bo już masz wytłumaczone ale co do Uncharted ja zdecydowanie polecam grać od części pierwszej w każdej kolejnej mechanika gry jest w jakiś sposób urozmaicona więc zaczynając zabawę od 3 tak naprawdę ją sobie zepsujesz gdyż cofając się będziesz zauważał kolejne elementy które zostały odjęte wiec dla pełni wrażeń zaczynaj od pierwszej części gry.

A i uważaj bo jak kupisz konsole w np USA to nie uruchomisz filmu bluray z regionu EUROPY ograniczenia regionalne tyczą sie tylko filmów blu,dvd :) Gier to nie dotyczy .

9. barnej7

barnej7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie odstaje od przecietnego br.

10. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    A ja gdzieś czytałem, że odtwarzacz bluray w ps3 jest najlepszy pod względem sprzętowym. Nie ma zacinek ponieważ ma dużą moc obliczeniową w porównaniu ze zwykłymi odtwarzaczami.

Wczytywanie...

Poleć forum