1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie do tematu Reflashu z ixtreme na LT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tian, Wrzesień 15, 2011.

1. Tian

Tian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jawor
    http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-1-5-1-5-1-1-6-1-6-1-na-ixtreme-lt-41128.html
    mam zbanowana konsole, ixtreme 1.4 , zazwyczaj wszystkie gry 1.5 i 1.6 przerabialem tak aby chodzily mi pod 1.4 i nie do konca rozumiem tego 2 podpunktu... mam wypalone call of duty black ops, mortal kombat i assassins creed brotherhood.. wszystkie te gry nie dzialaja, blad odczytu plyty.. przerabialem je za pomoca ppf-o-matic tak jak to robilem do tej pory i nie moge je uruchomic na swoim ixtreme 1.4
    moze ktos mi sprostac o co chodzilo z tym:
    ??
    u mnie sie to nie sprawdza;P

dzieki z gory.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak masz bana to możesz sobie lt wgrywać i grać offline a jak online to xlink .po banie możesz ją sprzedać lub grać offline lub xlink(odpowiednik live) .assasing ma ap25 wymaga lt 1.91 i patchowania abgx360

4. Tian

Tian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jawor
    nie zalezy mi na graniu online ;) chcialbym tylko zeby takie gry jak Mortal Kombat, Black ops i przyszly RAGE mi dzialaly

AC:B juz olalem bo przeszedlem na PC :p

edit:
    jest jedna kwestia.. mam konsole wyprodukowana w kwietniu 2008 i ma samsunga (orginalnie byl liteon) wiec jak wyglada ponowne przerobienie tej konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum