1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie do znawców

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ptw, Październik 21, 2012.

1. ptw

ptw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam wszystkich serdecznie. Na dzień dobry powiem, że nie wiem czy ten temat był już poruszany czy nie, bo nie miałem ochoty ani czasu przeczeczesywać całego forum, aby znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Mam nadzieję, że żaden nawiedzony nie usunie mi nagle tego tematu i nie odeśle mnie do google, jak to ostatnio jest w modzie.

Do rzeczy. Posiadam xbox 360 z dashem 15547. Miałem zamiar zrobić sobie RGH, jednak dowiedziałem, się, iż posiadając tego dasha nie mam szans na takową przeróbkę.

Druga sprawa zastanawiałem się nad kupnem nagrywarki ihas, jednak rozsądek mi podpowiada, że wychodzące coraz to nowe zabezpieczenia w końcu uniemożliwią nagrywanie ihasem co i tak już jest utrudnione i nie zawsze wszystko działa w stu procentach, mimo flashowania napędu nagrywarki z extreme burnerem maxem plytami vertabim etc.

Pytanie moje jest następujące. Czy jest szansa na usunięcie tego dasha i zastąpienie go nowym? Bądź cofnięciem do starszej wersji? Drugie pytanie. Czy polecacie mi mimo wszystko kupno nagrywarki ihas 124-19b z extreme burner max?

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam tych normalnych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
  4. ptw

ptw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    hm, to dziwne, bo już widziałem, że powstał jakiś dash 16... beta na razie co o tym sądzicie?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Pytanie do znawców

Narazie trzeba czekać, niestety nie idzie w chwili obecnej zrobić RGH na dashu 15.... i 16... Pozostaje czekanie na dobre wieści
    Dasha nie idzie cofnąć jedynie wgrac nowszy

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

6. ptw

ptw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    no widzicie chłopaki. To pozostaje nam się męczyć z tym co jest Robi a jak Ty sobie radzisz z tym? Chodzi mi o gry.

Wczytywanie...

Poleć forum